DusanOrlik

Problém s registrací?

Zdravím,chtěl bych hrát olympijské hry,ale musím se registrovat zde: https://www.em­pireofsports.com/
Ovšem dám play,vyberu muže oblečení,KG,výš­ku,udaje…A po­te to nejde.Mám prohlížec Internet explorer a Google chrome,ale nejde to.Nevíte proč?Zkusili byste se registrovat vy?Díky za odpověď
Doplňuji:
No,stáhl jsem si Mozillu,ale i tak to nejde.Mohl by mě někdo registrovat?A nap­sat tyto údaje: Bude to mž,výška 1.70,váží 70kg,má blond vlasy a nejsvětlejší pleť,je v celém černém kompletu(dlouhé kalhoty,krátké triko,účest má do špičky.Avatar name: Dusanorlik,Country: Switzerland
Login: DusanOrlik Email: DusanOrlik@seznam.cz
Password: OrlikDusan Confim: OrlikDusan Gender: Male Birthday 11/08/1996
Budu vám moc vděčný za registraci.Pokud mě zaregistrujete,na­pište mi na email..Strašně vám budu vděčný!! :)

Nejlepší odpověď
ondra07

Dal jsem play, poté jsem si vybral svojí postavu(vlasy, oblečení…) dal jsem next a vyzvalo mě to k registraci, zaregistroval jsem se úspěšně, a potom jsem si musel tu hru stáhnout, takže ted jí stahuju, asi to pujde, nevím proč tobě to nejde. Jinak já to mám ve Firefoxu :)
http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/firefox/?g[hledano]=fire­fox&g[oz]=9.0­.1

Další odpovědi
briketka10

https://www.em­pireofsports.com/en/in­dex.html

registrovala jsem se úspěšně, jako žena sportovec a ještě mi gratulovali, ne v Exploreru, ale v Mozille na Googlu..

DusanOrlik

No,stáhl jsem si Mozillu,ale i tak to nejde.Mohl by mě někdo registrovat?A nap­sat tyto údaje: Bude to mž,výška 1.70,váží 70kg,má blond vlasy a nejsvětlejší pleť,je v celém černém kompletu(dlouhé kalhoty,krátké triko,účest má do špičky.Avatar name: Dusanorlik,Country: Switzerland
Login: DusanOrlik Email: DusanOrlik@seznam.cz
Password: OrlikDusan Confim: OrlikDusan Gender: Male Birthday 11/08/1996
Budu vám moc vděčný za registraci.Pokud mě zaregistrujete,na­pište mi na email..Strašně vám budu vděčný!! :)