Kins101

Problém s obnovení dat na google učtu v androidu

V nastavení → Záloha a obnovení jsem zaškrtl Zálohovat moje data (Záloha dat aplikaci, hesel Wifi a dalších.....). Pod tím jsem zaškrtl Automatické obnovení (Při opětovné instalaci aplikace budou zálohovaná nastavení a data obnovení. Také jsem svůj účet synchronizoval.( android 5.0.1) Nyní jsem použil Obnovit tovární data. Mobil se restartoval, a po chvíli se načetl úvodní průvodce nastavením, po je ho dokončeni jsem se přihlásil na svůj google účet (google play). A nic se neobnovilo žádná data ani aplikace. Proč se nic neobnovilo? Jak se k těmto zálohovaným datům mužů dostat?

Odpovědi
adamvosvrda1

Měl jsem stejný problém a stačilo vyčkat pár dní. Samozřejmě mě to pěkně naštvalo a nechápu, že to nemají vyřešené líp :/

cochee

Myslím, že někde se dá nastavit, že přenos dat se má uskutečňovat tak nebo tak – mobilním datovým připojením, nebo přes wifi. Aniž bys zkoumal, kde a co nastavit, zkus nechat pár hodin zapnutou (a samozřejmě k nějakému wifi spotu připojenou) wifi v tom mobilu.