tomovka

Problém s monitorem notebooku

Často se mi na obrazovce notebooku začínají objevovat vodorovné bílé linky; kdy každá má šířku celého monitoru a výšku jednoho pixelu. během několika vteřin se jimi zaplní celý monitor a já do něj musím strčit aby se to vrátilo z5. Notebook HP g61. prosím o pomoc :)

Odpovědi
leporela22

no může tam být špatný dotek pokud ti notebook např. spadnul nebo něco takového ale to bys musel zřejmě vyndat klavesnici a přes ni se dostat do monitoru podle toho jaký máš notebook
Nebo to může být tou obrazovkou zkus se někde zeptat v opravně nebo jestli máš záruku.

anonym

Kladivo nástroj králů…