CheryBlosom

Problém s monitorem – co s tím?

Včera odpoledne z ničeho nic luplo v obrazovce počítače a poté se vypnula. Zkontrolovala jsem tedy kabel v zásuvce – odpojila a znovu zapojila a opět jakoby luplo, ale obrazovka se normálně spustila. Večer jsem pustila počítač a asi zhruba po dvou hodinách se jsem si všimla, že se na obrazovce objevilo toto (když jsem večer počítač pouštěla nebylo to tam, objevilo se to až po delší době):
http://www.ima­gehosting.cz/i­mages/dscn2393­.jpg

Nejlepší odpověď
arygnoc

jééé, to je z múzea?

asi už odchádza do kremíkového neba …

;-Q

Další odpovědi
jáára

hezké, že to vydrželo tak dlouho. stejně ale tý eletriky zbytečně spálený…
Doplňuji:
gecco, to fakt není lcd

Lamalam

Kup si nový monitor.

gecco

To vypadá jako prasklý LCD…
Obvykle se tyto praskliny ´nerozlézají´, takže pokud ti poškození nevadí, klidně používej monitor dál. Jinak jedině vyměnit (skoro se nevyplatí – pokud neseženeš náhradní levně, měnit display – lepší je vyměnit celý monitor).
Pokud jde o záruku – obávám se, že s reklamací bys neuspěla – prodejce bude tvrdit, že jsi monitor nárazem nebo tlakem poškodila.

Clouseau

Není to moc vidět, ale CRT monitorum vadí magnetické pole. Nemáš poblíž dolního rohu toho monitoru něco s magnetem? Reproduktor, magnetku, přívěšek prostě cokoli co má v sobě magnet?