oselik

Problém s internetem

Mám problém: Mám ještě operační systám windows XP professional a když jdu na internet na nějaké stránky , tak se mně třeba překrávají , , myslím to tak ,že třeba místo , aby v lište byly vidět na některých stránkách 4 možnosti , tak jdou vidět dvě a další jsou jakoby"pod obrázkem" prsotě nejdou vidět , vím ,že tam jsou , ale prostě na ně nejde kliknout j, co je problém prosím?

Odpovědi
bolak

Zkus změnit velikost písma na stránce, nebo přiblížit/oddálit stránku pomocí „CTRL a tlačítka PLUS“ nebo podrž CTRL a pohni kolečkem myši kupředu.
Je tam nějaká změna?

Pokud ne, zkus nějakej jinej prohlížeč jestli ti to bude fungovat tam.
>> http://www.slu­necnice.cz/sw/o­pera-11/
>> http://www.slu­necnice.cz/sw/go­ogle-chrome/

Pokud jsem to nepochopil správně, zkus to vyfotit (printscreenout), uploadovat a hodit sem link.

arygnoc

to nie je problém OS ale prehliadača, prípadne nastavenia obrazovky (grafickej karty).
Náhľad by možno fakt pomohol.
Pozri aj rozlíšenie obrazovky (monitoru):

→ pravý klik na plochu
→ vlastnosti
→ nastavenie
a tam vidíš rozlíšenie (dnes bežne okolo 1220×800 px).