Ametyst

Probíhají nějaká jednání o míru na Ukrajině?

Nebo mír nepřichází v úvahu, a oběti jsou a budou obětovány?

Nejlepší odpověď
Drap

Stále probíhají jednání v Turecku.

Další odpovědi
Kazatel

Vladimire Vladimiroviči, Ukrajinci chtějí hovořit o kapitulaci.

Charašo, konečně. Dejte mi je k telefonu.

Ne… Jsou za dveřma. Máme na to hodinu.

Pepa25

Aktuálně bohužel zřejmě ne. Ve čtvrtek 7.4. Rusko smetlo ukrajinské návrhy ze stolu jako nepřijatelné: https://www.re­uters.com/wor­ld/europe/rus­sia-says-ukraine-presented-unacceptable-draft-peace-deal-2022-04-07/

led

Ano, prebiehajú. Nielen tie oficiálne a zverejňované, ale aj na neverejnom „skrytom fronte politiky“.
Problém je aj v ukrajinskej jednotke Azov, ktorej príslušníkov nechcú ruské bezpečnostné orgány nechať voľne odísť, ale zadržať a súdiť ako teroristov…

Kryšpín

Pánové Vystrčil a Fiala jednali o míru v Kyjevě a MO poslalo obranné tanky

paul1

S kým by asi tak jednali?

led

Dodatok, rovnako ruská strana nie je ochotná „prepáčiť činnosť“ zahraničných žoldnierov, často príslušníkov armád svojich štátov, ktorí ako snajperi zbierajú „ruské skalpy“.