orestez

Probíhá zde křížový výslech? Otázky, kterým schází přímé světlo, ale zabývající se věcmi na hraně.

Je to veškerý účel těchto stránek?

Odpovědi
ivzez

Ne, křížový výslech tu neprobíhá. Nemyslím si ani,
že by někdo cíleně sledoval „odpovědní“ weby.
Vyhledávání bude podle mne zaměřeno na výskyt
určitých „klíčových“ slov a obratů.

anonym

Určitě ne. Vlastník těchto stránek si původně maloval že doslova hackne celé SEO .-) umím si to živě představit jak byl nadšen nápadem který se mu v hlavě zrodil. Stačí přece aby lidé pokládali dotazy a můj web se díky SEO a klíčovým slovům v otázkách i odpovědích bude stále a stále častěji zobrazovat lidem, kteří hledají odpověď na stejnou otázku na googlu či seznamu … jenže ouha … původní geniální záměr něco nabouralo a odpovědi seo neovládli.

Pročpak ? Protože tu lidi pokládají dotazy které nokoho jiného nikdy zajímat nebudou. „Co je horší já nebo bůh ?“ … „Udělal jsem něco špatně když jsem ukroutil sestře hlavu panenky ?“ … a celá ta myšlenka že web se bude stále častěji zobrazovat ve vyhledávačích vzala najednou za své .. smutný konec jinak dobrého nápadu. Ne proto že by se to nedalo udělat lépe, ale prostě proto že už na to provozovatel kašle a optimalizace, které by to napravily už neřeší.

Určitě tu nejde o křížový výslech nebo snahu kohokoliv profilovat nebo o něm sbírat citlivé informace :)

led

„Nepřítel naslouchá“ neplatilo len v krízových stavoch, ale aj v bežnom živote. A platí stále. Nebuďme naivní ako Alenka v Ríši zázrakov.
Každý štát aj dnes má „oddelenie sivých pánov a sivých žien“, kde zbiera informácie o svojich občanoch, ale aj zo zahraničia o občanoch iných štátoch, ich predstaviteľoch, armáde, hospodárstve, nielen prostredníctvom agentúr, ale aj cez papierové a elektronické médiá (tj.aj internetové stránky, emaily a podobne), podrobuje ich krížovému hodnoteniu, zisťuje myslenie tak svojich občanov. Podobne pracujú nielen štáty, ale aj a hlavne nadnárodné firmy pomocou agentúr, rôznych ankiet, reklám a získavaním z médiií.