Avatar uživatele
anonym

Pro ty co radi

cestuji.Nez jste vycestovali za hranice,poznali jste nasi vlast ci obracene?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano, rozhodně za a) – poprvé do zahraničí jsem jel až v patnácti, do té doby jsem cestoval po republice (a stále po ní cestuju, i když teď již z poněkud jiného důvodu než předtím).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

S manželkou jsme oba pracovali u stejné firmy, která vlastnila po celé republice hotelové chaty. Díky tomu jsme i s dětmi poznali vnitrozemí a později prakticky celou Evropu.
Nikdy jsme neleželi u moře. Nejdelší cestu autobusem, na Sicílii a zpět, už bych dnes ale nechtěl opakovat. Ovšem např. tamnější Taormína stála určitě za „ty mozoly“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

urcite. mela jsem velke stesti, ze jsem od mala az cca do 17 chodila do oddilu, s kterym jsme projezdili spoustu mist v CR. taky jezdime s kamaradama (i vsechny partnery jsem mela „cestovaci“). krome toho rodice take nejsou pecivalove. coz je bezva. musim rict, ze nekdy mi rozum stoji, kdyz nekdo nema ani poneti, priblizne (PRIBLIZNE) kde se nachazi jake vetsi mesto nebo lokalita v CR, natoz aby vytahl paty z domu :( nejde navstivit asi uplne vsechno, ale svoji zemi by mel znat kazdy, zvlast kdyz jsme takovi prcci 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

To je tou dobou, bohužel.
Každý chce cestovat , ale u nás nic nezná. Přitom takových krásných míst tu je.
Třeba se pak stydí před kolegy z práce, že by byli jen na lipně a projeli památky středních čech, tak radši jedou k móóři do egypta a tam jen leží, přijedou spálení, po cestě mají průjmy z vody, strach, jestli nezkrachuje cestovka, ale hlavně ten pocit, že se můžou pochlubit :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

ILINES,kdyby Jsi žila ještě jeden život,
naši krásnou malou zemičku nepoznáš! Byl jsem
daleko až u yukonu,ale ty kostelíčky,cha­loupky
nikde nemají,a po čem se nejvíce stýská(mluvím
za sebe) po českém chlebu.Máš li dost peňez
cestuj, je to podnětné,já osobně obdivuji
krásné rakouské vesnice,plné květin a Pořádek!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek