Avatar uživatele
terry

Pro někoho to je novina ☹. Hlasovali jste? A do které skupiony patříte?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/276511-vice-nez-polovina-cechu-nedosahne-na-prumerny-plat-zjistil-pruzkum.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, kamera před 4260 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak momentálně jsem bez zaměstnání, tak pobírám sociální dávku necelých 2500 korun. Ale i jako zaměstnaná jsem brala dost – okolo 8000 korun. Tolik peněz, že se ani člověku nezdá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

15–18000. A v letní „okurkové sezóně“ to je ještě podstatně méně…
Novinka to pro mě není, bodejť bychom neměli takovou „průměrnou mzdu“, když mají poslanci astronomické platy. Je to průměr podle vzoru „když si já vezmu všechno a tobě nedám nic, v průměru máme oba stejně – půl…“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lakeysha

kdo v tomhle století ještě vůbec bere vážně ve statistice aritmetickej průměr? jenom média a politici, protože se jim to nicneříkající neobjektivní číslo hodí do krámu. Jediný podstatný čísla v takovejhle problematikách jsou medián a modus. Počítám s tim, že ačkoliv se tomu divim, spousta lidí tohle přesto už dávno nepamatuje.Medián- střední hodnota v řadě hodnot seřazených dle velikosti( rozuměj v množině{1,2,5,5,6­,8,8,8,9} je medián 6), modus- hodnota s nejčastějším výskytem(v tamtý množině je to 8). To jsou prostě jediný logický hodnoty, který o něčem vypovídaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

18–24000

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek