BEAES

Pro jedinou vteřinu animovaného filmu je třeba nakreslit kolik krtečků?

Zítra slaví krásné jubileum jeho táta. O koho jde a kolik roků oslavenec má?

Nejlepší odpověď
led

Klasický film mal 25–30 obrázkov za sekundu.
Krtko bol len jeden, mal len niekoľko dielčích mutácií, ktoré sa v určitých momentoch obmieňali.
Zdeněk Miler: Do Krtka jsem promítl sám sebe
Narodil se pred 90 rokmi v znamení Ryb…

Další odpovědi
hanulka11

Zdeněk Miler 90 let a je třeba nakreslit 24 okýnek

anonym

V druhé polovině února oslaví neuvěřitelné 81. narozeniny výtvarník, scenárista a režisér kreslených filmů pro děti Zdeněk Miler. Jeho „Krtek“, nejoblíbenější česká animovaná postavička, baví už třetí diváckou generaci. Úspěchy mají i knižně vydané Krtečkovy příběhy. V posledním se tento hrdina ocitá v nezvyklé roli: pomáhá na svět třem malým zajícům. Předtím ale musí donutit jejich rodiče k svatbě, a sám je také oddat. Milerovu novou knížku nazvanou „Krtek a maminka“ nedávno představilo nakladatelství Albatros společně s počítačovou hrou „Hrajeme si s Krtkem“.

Miroslavst

myslím, že je to 24 obrázků a jinak už zde odpověď na ostatní je.

anonym

Tak to je trochu alchymie,miluju ten mluvený díl-Jak krtek ke kalhotkám přišel,pan Miler zaslouží náš dík,právě proto,že krtečkem bavil děti hodně dlouho,narodil se v roce 1921,úctyhodný věk!!

Zdroj: http://gynome­.nmnm.cz/konfe­rence/files/2008/sbor­nik/sindler.pdf