Přítel „sedí“, co mám zatím dělat já?

Holky (chlapi).. jsem na MD. Co děláte, když nic neděláte? Jak trávíte den, když vám není po boku milovaný polovička?

Nejlepší odpověď
anonym

Možná vychovávat děti, aby nedopadly jako přítel?

Další odpovědi
Miroslavst

Taky si myslím, že být na MD není dovolená, ale plno práce s výchovou. Dobře, když třeba miminko spí a všechno je hotové, tak odpočívat a nabírat sílu až se probudí.

aramah

Jste na MD tak máte co dělat ne?

anonym

určitě se věnovat dětem,pak vám to uteče jako voda

BEAES

Je to těžké, kamarádka také tak čeká na přítele…potrvá to, než si zvyknete na tuto situaci. Pročítejte si třeba něco na netu a učte se, dají se tu i hrát různé vědomostní hry. Choďte hodně ven s dítětem, třeba na nějaké cvičení. Najděte si kamarádku, snad i rodiče pomůžou. Snad to není dlouho a vydržíte čekat.

vecernice

Život přece není jen o koukání do postýlky.Samozřejmě že je dítě na prvním místě.Ale přítel chybí třeba k tomu ,aby jste mohla probrat pokroky vašeho děcka a v dopisech to není docela ono.Skuste číst,nějaké koníčky-třeba skuste malovat,cvičit a já nevím dělat prostě něco,aby to uteklo vám všem.Hodně štěstí.

quentos

vzhledem k tomu, že milovanou polovičku žádnou zatím neznám, trávím den pracovně. Počkejte pár let, pak budete ráda za každou chvíli, kdy bude "draha polovička " v p.......i :{D>