hanulka11

Přistihli jste se už ,že jste dělali to co jste nesnášeli u svých rodičů?

Doplňuji:
Musím se přiznat, že už jsem se také přistihla.

Nejlepší odpověď
anonym

Pravdu říct,nepřistihl.

Další odpovědi
dědapetr

A jéje a mockrát a to jsem si říkal že to dělat nebudu a stejně jsem to udělal a pak si uvědomil že jsem to nechtěl tak dělat.

kocickaaa

Lidi jsou stejni kord rodič a potomek… ano stalo se mi to a myslim že 99%populace též

Nika

No tak to se mi stává dost často. Moje mamka je opravdu přehnaně přísná na úklid a já kolikrát nadávala, že je to strašný a že taková nikdy nebudu a budu mít doma nepořádek. A ouha… Trochu se to zvrtlo. Jsem stejná. :( Bohužel.

ivuskach

Mnohokrát… geny se dají jen těžko zapřít 🙂

led

Ako dieťa so tvrdila, že nebudem taká ako moji rodičia, ale… skutočnosť je iná. Som taká.

ReHu

Zatím ne. A doufám, že to ani nepřijde, i když, co můžu vědět, jaká budu za třeba 20 let 🙂.