iceT

Prislovi-kam vitr,tam plast.Znate nekoho,na koho prislovi padne jak ulite?

Ja bohuzel ano,a neni to nicmoc prijemneho.Jak jednat s takovym clovekem?

Nejlepší odpověď
anonym

já jsem člověk přímý dala bych mu tvrdé kapky zkoušet na mě faleš
Doplňuji:
Firo IceT se ptala na člověka

Další odpovědi
mosoj

Nejlépe nejednat, ale když už musíš tak bohužel opatrně.

PostApMan

Tenhle typ lidí, je asi polovina mích kolegů v práci. Bohužel často přicházím na to, že se tyhle typy lidí nemění.

Musím s nimi jednat denodenně, a jak říká „mosoj“ opatrnost je na místě.

quentos

znám ulice plné prázdných umělohmotných lahví poházených všude podél plných popelnic a když zafouká, je to skutečně „kam vitr, tam plast“. Teď tu začne Trutnov Open Air Festival a idiom v podobě bez diakritiky tu bude platit dvojnásob.

fira

Jo.Kalousek.Sou­časný ministr financí.

BIGFOOT

kolik z vás tady na servru,než někoho odsoudíte tak si napřed zameťte před svým prahem. já to tak dělám i když si budete myslet co chcete.BIGFOOT