Savier

Přisednul jsem si penis, co mi hrozí?

Před chvílí jsem si chtěl sednout na židli a z nějakého důvodu se mi přirození dostalo „pod zadek“ a přisednul jsem si ho. Co mi hrozí? Trochu to bolelo. Děkuji.

Odpovědi
Filip84

Fractura penilii.

Si ho kontroluj, a když tak jeď na chíru (Vsetín, že se do VM na chíru nechodí Ti nemusím říkat, že?).

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Fraktura_pe­nisu

da ny

Sebestřednost. hypochondrie, možná modřinka .
Kdybyste se opařil kávou nebo čajem, budete mít penis chvíli, jako tygříka/zebru 🙂

paul1

Asi nic, jedině 5 z pravopisu. Na židli se píše s měkkým i.

Disraeli

Až dva roky vězení za ublížení na zdraví. 😂

Kelt

Kdybys měl erekci, tak si na něj nesendeš.

zjentek

Hele, nemachruj, jasný?

agentpv

počkej až tě do něj ďobne vosa, sršeň, muchnička … to bude teprve rodeo!