ZuLeona

Přírodní doplněk na bolest hlavy

Zdravím, máte někdo vyzkoušené nějaké čistě přírodní doplňky na bolest hlavy? Fungují Vám?

Odpovědi
elkon

Dodržovat pitný režim (voda, ovocné šťávy, čaje), nebo tinktura rakytník, případně bylinkový čaj máta, nebo meduňka.

Luiza

Super bylinné doplňky má e-shop Topvet. Zkoušela jsem vícero doplňků, ale tyto skvěle fungují.

Milunak

Tyto bylinné tablety neznám – určitě bych taky Migreen na bolest hlavy vyzkoušela – je pravda, že na bolest hlavy trpím alespoň 3× v týdnu a pořád do sebe cpu chemii. Určitě si ho na topvet.cz objednám.

ZuLeona

Moc díky za doporučení! Myslíte doplněk Migreen? S tím máte dobrou zkušenost?

Luiza

Ano, myslím Migreen, je opravdu dobrý a funguje rychle www.topvet.cz/do­plnky-stravy/bylinne-extrakty-tobolky/60995-migreen Navíc to jsou samé bylinky, takže se nemusíte bát nějakých vedlejších účinků.