ReHu

Připravujete doma Sassi (Sassy) nápoj? Včera jsem vyzkoušela, fakt dobrý. Osvěžující. Doporučuji.

1–2 salátové okurky, 1–2 citrony na tenké plátky, nastrouhat zázvor a větvičku máty, 2 l vody. Přes noc do ledničky, druhý den konzumovat.
Někdy doporučují zázvor vařit. Já ho jen nechala louhovat. A vodu i párkrát dolila.

Nepít studené, v těchto teplíčkach. Nechávám aspoň odrazit.

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆­☆☆☆☆☆☆☆☆

Hodně záleží na okurce. Často jsou málo šťavnaté. Zítra je zkusím rozmixovat.

Nejlepší odpověď
gecco

Dělám si něco podobného – jen tam přidávám ještě nadrobno nasekaná cherry rajčata…
😉
_____________­_______
A zkus namísto hadovek okurky polní – podle mne jsou lepší…
😉

Další odpovědi
marci1

Ano, dělám. Je to výborný detox. Zázvor nastartuje spalování, máta podpoří správne trávení, citrón zažene chuť na jídlo a okurka čistí organizmus. Je to výborné na ploché břicho. 🙂

zjentek

tak to znám asi jinej sassy(drzej) nápoj ..vlastně je to sassy water:
2l čerstvý vody,
1 mandarinku na tenké plátky,
hrstku máty (bez jiný příchuti),
hrstku šalvěje s příchutí čerstvýho ananasu,
hrstku verbeny(sporýš) s příchutí čerstvýho citronu,
..jinak stejnej postup přípravy a konzumace jak píšeš

da ny

Nepřipravuji takový nápoj, zkusím, ale bez máty, tu mám zakázanou (nesmím), bez ní to asi nebude ono ;)

anonym

Ne,to si nedělám,raději mám pivko.

ReHu

Zjentek – šalvěj mám,verbenu taky, ale asi bez příchutě. Hodně to ovlivní celkovou chuť? Je dobře přidat citrus a ananas?

zjentek

no jasan, že ovlivní ;DD ..ale nezoufej, v Hornbachu maj všechny ty druhy, vem raděj z každýho ..né dělám si prču- ta verbena může bejt „čistá“