ReHu

Připomenete si dnes 110. výročí velikána Wericha? Které není?

No jo, taky jsem to už zjistila.
Tak proč tady píší to, co píší?

http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/300719/jan-werich-by-dnes-slavil-110-narozeniny-vnucku-fancu-mu-opatrovala-ucitelka-fyziky.html

A ještě mi to přišlo na FB z radia Orion

Nejlepší odpověď
annas

U otázky chybí o jaké výročí jde?
110. výročí narození bylo 6. února 2015. 35. výročí úmrtí až v říjnu.

Nadpis článku – Jan Werich nadále baví a inspiruje. 110. výročí narození připomínají televize, divadlo i nové projekty.

Ale obsah se vztahu k datu 6. února 2015.

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/360930-jan-werich-nadale-bavi-a-inspiruje-110-vyroci-narozeni-pripominaji-televize-divadlo-i-nove-projekty.html

V Blesku váš odkaz – datum narození mají dobře – uvádějí to správné vpravo nad textem – 6. února 2015 ● 05:01

„Jan Werich by dnes slavil 110. narozeniny: Vnučku Fanču mu opatrovala učitelka fyziky atd.“

Další odpovědi
Kura

Jaké výročí ???
Narodil se v únoru a zemřel v říjnu.

gecco

K Doplnění:
No jo – P(B)lesk…
😉
Vždyť to není vhodné ani na podpal, ne tak ke čtení…
😉
Orion – no, asi tam čtou Blesk…
😉

marci1

V článku Blesku je datum 6. února 2015. To nevadí, splete se každý. 🙂 I tak na pana Wericha vzpomínám často, hlavní se mi líbí jeho citáty. 🙂

anonym

Hlavně,že bezhlavý pan Gecco udělí palec,aniž by si něco ověřil!

ReHu

V Google mi vyjel tento článek.
Vlevo nahoře je dnešní datum.

http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/300719/jan-werich-by-dnes-slavil-110-narozeniny-vnucku-fancu-mu-opatrovala-ucitelka-fyziky.html

annas

Ano. Nahoře jje aktualizované datum, ale je třeba se podívat na datum vedle článku, kdy byl napsán.

Už se mně to kdysi stalo.

ReHu

Primárně jsem reagovala zprávičku rádia Orion na FB, pak se ozval Jugar, tak jsem jukla na Google a vyjel Blesk.
Takže nebýt Jugara, tak o zprávě Blesku ani nevím.
Ale jak to kdo začal, když to je nesmysl, to mi je záhadou.
Omlouvám se, stalo se 🙂.
Ale když čtu, jaké jiné bláboly jsou bodované, pak si říkám vo co go?

anonym

Zlobíte se na mě móc,že jsem vám jako zlaté uživatelce uvěřila a záhy vám skočila šipku na špek?Hm,docela zajímavé…

gecco

Jugare, Jugare…
Až tebe to přejde, oddychneš si…
😛
Nebo spíš ne – to si oddychnou tví pozůstalí…
😁

quentos

Jugar: hvězdička znamená, že někomu přijde otázka zajímavá. Třeba mu přijde zajímavá právě proto, že dnes žádné Werichovo výročí není – v den výročí by takováto otázka naopak nepřekvapila ;{))>

anonym

No mě to připadá,že klikne bez toho,aby si něco ověřil,tím pádem bez rozmyslu.
Barbakane,ty zalez kam patříš.....

anonym

…já taky plosím!

anonym

Co bych dělal u tebe v kuchyni?

anonym

ležel na podlaze

anonym

Kouřil prošlý Zemanův kabanos?

anonym

Jugare, zase tě to sere, že? Zvykej si!

anonym

Nesere,jen se bavím tvojí hloupostí.

anonym

… mojí hloupostí a svým mazáním cizích otázek.