Připojili byste se k bojkotování Německého zboží a služeb?

http://zpravy­.aktualne.cz/~sid~001­A4895BED384D9CA09A74C328­FB8BC/zahrani­ci/odveta-za-recko-bojkotujte-nemecke-zbozi/r~eccf9b902b9611­e595f70025900fe­a04/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_ter­m=position-18

Nejlepší odpověď
dudu

I když se Němci nemají historicky vůbec čím chlubit je nápad o bojkotu jejich služeb a výrobků naprostý nesmysl. Řekové se přes zdánlivě výhodné a lehce dostupné dotace prožrali cca 30 let dopředu a o případných splátkách svých astronomických dluhů vůbec neuvažují. Nyní euro potřebují aby nezkrachovaly jejich banky a překlenuli období nezbytné k tisku nové měny a přípravě na odchod z eurozóny. Každý z nich si založí účet v eurech i drachně a pak se spřáhnou třeba s čertem, v lepším případě s Rusy nebo Číňany.

Další odpovědi
anonym

Na to je těžká odpověď, když v Trutnově převládá většina německých firem (Siemens, Mdexx, Abb a další firmy se tam stěhujī).Takže když budeme bojkotovat německé zbožī, tak čeští dělníci nebudou mít práci.
Dřīve v Trutnově byly jen české fabriky, dneska bys je spočítal na prstech jedné ruky a to bys mohl mít o dva prsty ménė.

melanie

To nemyslíte vážně, ne? Chudáčci Řekové jdou do důchodu v 55 letech, berou x krát větší důchod, dostávají příplatky za to, že přijdou včas do práce a podobný blbosti (nevím, jak teď, ale dřív jo) a teď tady bude psát někdo něco o jejich utrpení? S tímhle jděte někam!

Drap

Ne, ničemu by to nepomohlo.

led

Som za bojkotovanie zlého výrobku bez ohľadu na krajinu pôvodu. Pokiaľ výrobok zo zahraničia (vo vašom prípade Nemecko) a rovnaký výrobok domáceho pôvodu spĺňajú parametre kvality, uprednosťňujem domáci výrobok.

lota

Ne, naopak bych byla ochotna podpořit prodej řeckého zboží – kdyby u nás bylo dostupné. To by se asi ale museli snažit Řeci začít u sebe a ne hledat chyby u ostatních. Do problematiky extra nevidím, ale neházela bych veškerou vinu na Německo.

lexx

vyjmenuj nějaké německé zboží, já nemám žádné

Šidlo

á, zlodeji sa zastávajú lenivcov…pekné­.....grécko precikalo úniu kolosálnym podvodom, a teraz im to prejde pomerne ľahko a s malou ujmou… za zločin odmena, grécko náš vzor

kupujem zo západnej európy všetko, čo má nejakú slušnú kvalitu a cenu…slovenské veci len od pár serióznych firmy, kde si myslím, že majiteľ nemá bavorák a jeho zamestnanci oči pre plač…

dudu

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Zapomněl jsem napsat.I lidí ve Vrchlabí by přišli o práci.Dříve automobilka, dnes montovna převodovek do všech Volkswagenů a Škodovek.I ve Vrchlabí jsou další německē firmy.
Zlatí komunisti, dnes jsme tak provàzanī zahraničními firmami, že když bychom některý stàt chtëli bojkotovat, tak se nám zvýší nezaměstnanost.

led

Som za bojkotovanie zlého výrobku bez ohľadu na krajinu pôvodu. Pokiaľ výrobok zo zahraničia (vo vašom prípade Nemecko) a rovnaký výrobok domáceho pôvodu spĺňajú parametre kvality, uprednosťňujem domáci výrobok.