Připojení více televizí

Máme televizi s věstavěným tunerem na příjem digitálního signálu.Když je TV zapojena na přímo,digitální stanice hrají.Jakmile se zapojí koaxiál do rozbočovače,aby hrála TV i vedle v pokoji,tak digitální příjem na nové televizi nejde.Musím podotknout,že v naší místní kabelové síti jde i analog i digitál.V manuálu pátrám po schématu připojení více televizí,nemůžu najít nic.

Nejlepší odpověď
beer

No popisuješ to tak, jak by to mělo být a hrát by měla..
Takže: poskytovatel – rozbočovač (koupený s malým útlumem) – z něj jeden koax k 1.TV, další koax ke 2.TV. Tak to přece musí šlapat a mně to šlape!

Další odpovědi
mosoj

Popište jaký máte rozbočovač ?
Jsou nějak označené vstupy a výstupy ?
Pro radu je málo informací.

sgr

máš špatnej rozbočovač koupila si něco jinýho ono je dost druhů já to taky takhle mám a jede mi normálně musíš to koupit někde kde tomu rozuměj.