Kalim_YT

Příplatek za práci přes čas 25% je z průměrného měsíčního výdělku?

Na internetu se dívám že za práci přesčas je příplatek 25% průměrného výdělku.
Znamená to že dostanu k normálnímu platu i

  1. proplacené hodiny přesčasu např. 10hodin X 200kč a ještě k tomu 25%z průměrné měsíční výplaty
  2. proplacené hodiny přesčasu např. 10hodin X 200kč a ještě k tomu 25% z těch 10ti hodin
  3. k výplatě nezávisle na počtu hodin přesčasu jen 25% z průměrného měsíčního výdělku “navrch”

A nebo ještě nějak úplně jinak? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Emefej

b. je správně

Další odpovědi
zjentek

Pokud sousedovi helpneš za pívo nedostaneš dvě píva proto žes hodinu předtím helpnul sousedovi z druhé strany 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Z toho plyne že ta % navíc dostaneš jen za konkrétní hodiny přesčesů.

john0000000

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které Kontaktoval jsem prostřednictvím tohoto e-mailu: {christharmony­loanfund@gmail­.com}