bolak

Připadá vám normální, že Španělé posaděj nakaženýho ebolou na letadlo a dovezou ho do Evropy?

Připadá vám normální, že v době kdy se celej svět třese z eboly, si Španělé posaděj nakaženýho na letadlo......a dovezou ho do Evropy?
Doplňuji:
mowla: jo, chtěl jsem bejt dramatickej :)) ale víš jak to chodí, všichni maj skafandry, pak najednou jeden zjistí že tam má dirku, chvíli na to se ukáže že virus zmutoval a dokáže se šířit vzduchem, a za tejden na odpovědích nějaká 13ka naivně položí otázku, jestli má po víkendu vyhledat lékaře, když jí z očí, uší a prdele stříká krev, nebo se to nějak spraví samo..

Nejlepší odpověď
anonym

Ano – co je na tom divného??

  1. letadlo bylo „speciál“ – ne ´linka´ nebo ´charter´…
  2. ve Španělsku mu mohla být poskytnuta lepší péče – v karanténě
  3. „celej svět se třese z eboly“ – je poněkud nadnesené prohlášení

😉
Podobně (ad c) strašil českej hlavní hygienik ´prasečí chřipkou´ (a nechal nakoupit – a posléze nepoužité zlikvidovat) tisíce ´kusů´ vakcíny, podobně WHO strašila ptačí chřipkou, SARS… Nenech se zblbnout…

Doplňuji:
Ta ´tvoje´ -náctka do „po víkendu“ nepřežije, to su klidný…
Mně zase dostávaj do amoku -náctky, které se ptají, „zda mohou být těhotné, když je kluk prstil“ – ty bych ´zabil´ i před víkendem…
😁

Další odpovědi
led

titulok zajtrajších novín:
„Tragédia v Českej republike, máme prvú obeť eboly, bolak sa stal obeťou médií“…
a pritom len položil otázku s trochou dramatizmu.
z ďaších médií:

  • Chorého nakazeného ebolou, oblečú do akéhosi skafandru aby zamedzili prenášanie choroboplodných látok a takto izolovaného ho leteckou (najkratšou) cestou prepravia do nemocnice.
  • nákazlivosť ebolou nie je 100%, aj keď určité riziko tam je, pokiaľ sa dodržia bezpečnosté a zdravotné predpisy pre prepravu takéhoto chorého.
  • Skôr sa nakazíte chrípkou od spolucestujúceho v mestskej doprave.

odpoveď na otázku: je normálne, keď sa chorý človek najrýchlejšou cestou za dodržania bezpečnosti ostatných spolucestujúciech (aj doprovodu) dopraví do potrebnej nemocnice.
Doplňuji:
Udržujte paniku!
(Zatiaľ si budeme skryte hájiť vlastné záujmy… pśśś,t ale toto nikomu neprezraďte)

zzzzz

Boláku nepodléhej panice:-DDD

To s ebolou je jak s prasečí nebo ptačí chřipkou, udělá se bububu a za chvíli bude na světě očkovačka a honem ji co nejvíce prodat:-(((

Dochy

Ano. Dělají se nebezpečnější věci. obecně platí, že by se stát měl o své lidi starat. A i když ČR na své občany někdy kašle, celosvětové pravidlo to není.

Navíc tohle byl řízený převoz se zajištěním bezpečnosti a Španělsko alespoň bude mít pár lidí, kteří viděli o co jde až přiletí nějaký nakažený turista.

zjentek

prosím tě nestraš ..to jako že za tejden tady už nedostanu body, protože ty zdejší masy už budou u doktora?

zzzzz

Mowlo to jim to těhotenství potvrď:-)) a kolik prstů, tolik dětí:-)))) No to je na palec:-DDDD

bolak

Kolik prstů vstřebáš, tolikrát si člověkem, praví jedno moudré české přísloví.

zzzzz

🙂

anonym

Já to udělal…
😁
Ovšem Admin mou odpověď – jakožto nevhodnou (a kdovíco ještě) máznul…
Asi jsem dal příliš najevo své mínění o dívčině igelitetovanosti…
😉

zzzzz

🙂