Andělé

Už jste také viděli čápy?

Četla jsem to i na seznamu,ale zrovna jsem na ně také dnes měla to štěstí se s nimi potkat hned první den. Letěli jen kousek nade mnou na svůj komín a já z toho mám druhé vánoce.
Tak co,už jste je dnes také viděli? :)
Doplňuji:
Přátelé,tak mi ji admíni vrátili zpět,mám radost. Napsala jsem jim a odepsali mi:

Dobrý den,

Vaše otázka byla příliš špatně formulovaná, téměř bez dotazu, proto jsme ji smazali. Obnovili jsme ji tedy na Vaši žádost s tím, že byla přesunuta do aktualit a upravena.

S pozdravem
admin

Letím na schůzky…:))

Nejlepší odpověď
anonym

„Naše“ hnízdo je stále prázdné! :(( Ale budu věřit dobrým zprávám ! Jedna vlaštovka jaro nedělá, ale několik čápů určitě ano!
Doplňuji:
Hurá! Rozum zvítězil? Otázka je zpět!!!

Další odpovědi
tom004

Viděl a je fajn, že jsou zpět. A >quentosi<, s tím střílením bys musel začít u nás lidí protože čápi se jimi živí, kdežto my „myslící“ tvorové, je likvidujeme daleko spolehlivěji a nejen žáby.

anonym

Bohužel ne,ale v poledne,kdy bylo hezky,tak vytáhli svá křesla,dětičky metali salta,pustila se hudba,že by to mrtvýho probudilo, jsem povídala:,,Táto,je to tady!Ti se nemýlí!Takže Andělé,je opravdu konečně tu!

www

No sláva, že ji vrátili 😁
Čápa jsem neviděl, ale hřivnáče a špačky.
To Drap: ledňáček je krásný a dnes už vzácný ptáček, ale neodlétá, nýbrž tady zimuje, viz net. Bavíme se o návratu ptáků 😉 !

beer

I přes letošní poněkud chladné podmínky je tady už poměrně dost druhů. Většinou jen roztroušeně:
Vlaštovka, čáp, špaček, holub hřivnáč i další.

Drap

Čápi jsem ještě neviděl, asi před dvěma dny jsem viděl ledňáčka

zjentek

před rožnovem jsou, zatím pár ..jako vždycky ,)

JájsemRaibek

Vánoce už raději ne :)

ahold

Naživo jsem je ještě neviděla. Ale denně se kochám pohledem na pár, který pro zranění bohužel neodletěl. Ale zato mají už pěkný náskok, co se založení rodinky týká. Letos se urodilo – sedí na čtyřech vejcích.
Podělím se s vámi: http://www.na­turfoto.cz/web­kamera-makov.html

Pájo

;)

quentos

čápy zásadně ani nevyhledávám, musel bych je na potkání střílet, jelikož ti parchanti žerou žáby :{(>

Andělé

Bohemico,děkuju za tak nádhernou radost.:)))

Andělé

ahold: tj.krása,koukali jsme na ně se synem,celý se z nich radostí tetelil,děkuje­me.:))

ahold

Rádo se stalo 🙂

Andělé

🙂

johana 56

Andělé: na komín přímo proti mému balkonu právě dosedl první čáp.
Ahold : děkuji.

Andělé

johanko: jé,tak tj.supr a to ho máte přímo naproti balkonu? A to k němu ještě přibude jeden do páru,to se máte na co těšit. 🙂

ahold

Tak ten pohled z balkonu fakt závidím. Asi bych tam hřadovala 🙂

Andělé

To jo,já bych se hned přidala…:-))

johana 56

Vybral si dobře,je,nejvyšší komín a navíc je mezi panelákem a komínem fotbalový stadion.

Andělé

No jo,jdou po těch nejvyšších komínech,ale já bydlím ještě nad nimi na kopci,ale bohužel už z domova na ně nevidím.
Ten Váš je pěkně mazanej,rovnou ke stadionu,tj.nějakej zapálenej fotbalista…:-D

johana 56

Trochu mu závidím,že může sedět tak vysoko.Zamávala jsem mu a vyřídila pozdrav od všech dobrých lidiček.

Andělé

Tj.od Vás pěkné. Aby k Vám nelítali jako holubi.:) Nám před pár lety nejvyšší komín ve městě zbourali a postavili Tesco,tak si našli o něco nižší,ale výhled musejí mít i tak božský. :)

johana 56

Holubi žádní,ale čápovi je veselo.Už není sám.Jednou bych chtěla naživo zahlédnout toho černého,ale těch je málo.

Andělé

quentos: co to máte za babu??? Jste se ani nepochlubil s takovou kočkou,jo?
Dobrý výběr…:)))

quentos

ale prdlajs, nepoznáte Tarju Turunen? Finská sopranistka, bývalá frontwoman skupiny Nightwish, měla koncert ve Zlíně a měl jsem to štěstí moci se s ní vyfotit backstage ;{))>

Andělé

jo tááák......nóó jéééén áby…:-)))

Tak tj.ale pěěěknáá památka,to upřímně gratuluju..:-))

quentos

dík, zpětně jsem se dozvěděl, že jsem se šikovně namotal mezi nějaké výherce – no, beztak se jich na to po 1,5 h čekání část vybodla, tak jsme aspoň zbyli ti, kteří jsme o to opravdu stáli ;{)>

Andělé

šikovnej,pěkně se namotat mezi výherce..:)) Vám zapomněli dát nějakou cenu,né?:-D Tak to se hezky vyplatilo 1,5 hod.čekat,sluší vám to spolu…:)

JájsemRaibek

No taky jsem tuhle koukal, pěkná jen co je pravda. Gratulka.
Je pravda že tam píše něco o hrách, ale bůhví jakých :DD

quentos

dík… ale kdepak hrách. Ani čočku ;{)>

Andělé

😁))…a to hraje závodně…no,dnes se hrajou různé hry…:-D

Andělé

No vánoce už opravdu raději né,stačilo,sta­čilo…:))

Andělé

beer, ti ostatní už jsem tu nějakou dobu viděla,tj.prav­da,ale čápi jsou u nás ve městě teprve první den,mám z nich radost…:)

JájsemRaibek

A počkej na tu radost za 9 měsíců :DDDDD

Andělé

To jooo:-D)))

anonym

:)) nooo co z toho bude za tech 9 mesicu …?? , kdyz : Andele a rovnou s capem .. ! :o

Andělé

:)) týýýjóóó,on ten čáp jak blízko nade mnou letěl,se o mě otřel…a já po čem jsem se tak nafoukla…
Tak z to bude Anděl s čápem v těle…:))

beer

Tak tady v Brně čápi nejsou, ani nebudou )) Ale koukám na ty hřivnáče a taky jsem už zaslechl černohlávka (pěnici).

Andělé

V Brně se jim nelíbí? :)) Hřivnáče jsem zatím nezahlídla,ale pěnici už jsem také zaslechla..:)
Všude je tu náramný klid,ale ti nahoře už dělaj pěknej kravál..:))