Avatar uživatele
anonym :D

Přijdou vám pánské tašky divné, pro gaye apod.?

Myslím takové ty pánské tašky přes rameno, které máte místo kapes. Já osobně jí mám a spousta „přátel“ si pořád stěžuje, že vypadám jako gay, že se to pro lidi v mém věku (16) nehodí.

Zajímavá 0 před 721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Tašky přes rameno resp. spíš dokladovky na popruhu nahrazují dříve populární ledvinky. I pro mladé kluky naprosto v pohodě. Něco takovéto https://www.spor­tisimo.cz/loap/fo­cuse/211384/ je naprosto neutrální …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Pánská taška je od toho pánská, že ji chlapi nosí. Kdysi jsem ji také nosil po cestě do práce, protože jsem nechtěl nosit deštník v ruce. Ať si každý „trhne nohou“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hard work

Myslíš kabelku? :D (legrace)

To je každého styl. U někoho to vypadá i dobře. Klasický batoh na záda samozřejmě vede a nosí ho většina lidí i ženy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Lepšie je mať potrebné veci v taške je lepšie, než aby vypadli z kapes.

Tá taška cez plece, ktorú ukazuje Pepa25 je prakticky klasická taška s popruhom, žiadna „buzitaška“. Pre pohyb na ulici, doporučujem ju nosiť krížom(!) cez telo so zatváraním pri tele. Pre „lapkov“ a „chmatákov“ je o trošičku ťažšie ukradnúť tašku zavesenú krížom, než len tak voľne cez plece.
A keď začneš potrebovať aj mužské pomôcky, je lepšie ich mať uložené v taške, než aby ti pri rande neplánovane vypadli z kapsy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Pravda, někdy je to trušku divné, móda mužů a pánů bývalého východního bloku ještě 33 let po cinkací válce jaksi pokulhává, ale záleží kam vyrazíš. Co pro tebe je a není dobré ví spolehlivě tvoje holka, takže si ji musíš najít, jestli chceš mít jasno, co v životě potřebuješ a co vůbec ne. (; ((;

Jestli ale chceš, dělají i přímo tzv. buzivak, hele>>>https:/­/www.google.com/se­arch?q=stahovac%C3%AD+ba­toh&hl=cs&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=2a­hUKEwikkJLNssj3Ah­VkwAIHHR0CD0gQ_A­UoAXoECAEQAw&biw=1536­&bih=763&dpr=1­.25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak to už je taková moderna.Pamatuji si takové malé taštičky,které se nosily omotané kolem zápěstí na řemínku.To bylo někdy v sedmdesátých letech a říkalo se tomu buzertaška.Pa­mětníci možná pamatují.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Jako divné asi ne, pro gaye taky ne. Ale já bych to nosit fakt nechtěl. Stačí mi pánská peněženka a pak prostě kapsy. Jako nemám rád ledvinky a hlavně nemám rád takové ty pánské kabelky. Prostě je to divné, jsem zvyklý to vidět u žen. Ale samozřejmě ať si každý nosí to, co chce.

Avatar uživatele
zjentek

Pětadváca, to nechceš nosit, věř mi. (; D; D;

Avatar uživatele
seraphico

Zetko, že ty jsi módní policistka. 😄

Nový příspěvek