anonym :D

Přijdou vám pánské tašky divné, pro gaye apod.?

Myslím takové ty pánské tašky přes rameno, které máte místo kapes. Já osobně jí mám a spousta „přátel“ si pořád stěžuje, že vypadám jako gay, že se to pro lidi v mém věku (16) nehodí.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Tašky přes rameno resp. spíš dokladovky na popruhu nahrazují dříve populární ledvinky. I pro mladé kluky naprosto v pohodě. Něco takovéto https://www.spor­tisimo.cz/loap/fo­cuse/211384/ je naprosto neutrální …

Další odpovědi
elkon

Pánská taška je od toho pánská, že ji chlapi nosí. Kdysi jsem ji také nosil po cestě do práce, protože jsem nechtěl nosit deštník v ruce. Ať si každý „trhne nohou“.

hard work

Myslíš kabelku? :D (legrace)

To je každého styl. U někoho to vypadá i dobře. Klasický batoh na záda samozřejmě vede a nosí ho většina lidí i ženy.

led

Lepšie je mať potrebné veci v taške je lepšie, než aby vypadli z kapes.

Tá taška cez plece, ktorú ukazuje Pepa25 je prakticky klasická taška s popruhom, žiadna „buzitaška“. Pre pohyb na ulici, doporučujem ju nosiť krížom(!) cez telo so zatváraním pri tele. Pre „lapkov“ a „chmatákov“ je o trošičku ťažšie ukradnúť tašku zavesenú krížom, než len tak voľne cez plece.
A keď začneš potrebovať aj mužské pomôcky, je lepšie ich mať uložené v taške, než aby ti pri rande neplánovane vypadli z kapsy

zjentek

Pravda, někdy je to trušku divné, móda mužů a pánů bývalého východního bloku ještě 33 let po cinkací válce jaksi pokulhává, ale záleží kam vyrazíš. Co pro tebe je a není dobré ví spolehlivě tvoje holka, takže si ji musíš najít, jestli chceš mít jasno, co v životě potřebuješ a co vůbec ne. (; ((;

Jestli ale chceš, dělají i přímo tzv. buzivak, hele>>>https:/­/www.google.com/se­arch?q=stahovac%C3%AD+ba­toh&hl=cs&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=2a­hUKEwikkJLNssj3Ah­VkwAIHHR0CD0gQ_A­UoAXoECAEQAw&biw=1536­&bih=763&dpr=1­.25

ten který je

Tak to už je taková moderna.Pamatuji si takové malé taštičky,které se nosily omotané kolem zápěstí na řemínku.To bylo někdy v sedmdesátých letech a říkalo se tomu buzertaška.Pa­mětníci možná pamatují.:-)

Michálek1245

Jako divné asi ne, pro gaye taky ne. Ale já bych to nosit fakt nechtěl. Stačí mi pánská peněženka a pak prostě kapsy. Jako nemám rád ledvinky a hlavně nemám rád takové ty pánské kabelky. Prostě je to divné, jsem zvyklý to vidět u žen. Ale samozřejmě ať si každý nosí to, co chce.

zjentek

Pětadváca, to nechceš nosit, věř mi. (; D; D;

seraphico

Zetko, že ty jsi módní policistka. 😄