Braník

přijdou letos zmrzlí muži?

Myslíte,že přijdou mrazíky,jelikož máme květiny už všechny venku a dlouhodobá předpověd tomu nenapovídá,
děkuji
http://www.po­casicz.cz/pred­poved-na-dalsi-dny?z=cz&p=ppp

Nejlepší odpověď
celie

Doufám,že ne ,ale poruč počasí.Všechno má svuj řád.A zimy už bylo hodně.Potřebujeme sluníčko at máme dobrou náladu.A věru ,že to jsou hned lidi na sebe milejší.:-)

Další odpovědi
pl4toon

Doufám že ne. To by omrzli všichni alkoholici po ránu někde přespávající v parku a kdo by platil útraty? :D Kamarádka má bar v Praze ne Zahraďáku, tak jí to nepřeju :)

Pajty

Spoléhat na dlouhodobé předpovědi počasí nemá smysl když nejsou schopni předpovědět počasí na tři dny dopředu. Zmrzlí muži si myslím, že přijdou (přichází skoro každý rok s pravidelností), ať už s předstihem nebo opožděně. Každopádně bych se toho u květin nebál. Tu jednu, dvě noci, co bude lehce pod nulou přežijí a jestli jsou mezi nimi nějaké méně odolné, tak je hold budete muset buď něčím přikrýt nebo na těch pár nocí schovat zpátky domů.