Přijdete-li do restaurace, pověsíte svršky na věšák nebo na opěradlo židle?

Nejlepší odpověď
chachar1922

No asi na židli, mám ráda své věci po ruce.

Další odpovědi
Kepler

Podle úrovně a vybavení restaurace v pořadí šatna – věšák – židle.

briketka10

Vždy na židli. Bojím se, že by mi všechno

někdo vzal. A to, bych nechtěla :(

Jak píše Danina, dávám ho Marci1, ale už
taky nemám propánajána ta pravidla mě
jednou zabijou 😁

Agneta

Na věšák jen když není nic v kapsách:DDD

Rokio

Pokud je v ní věšák, tak na něj.

Danina65

Pro našeho milého admina, dávám touto cestou paleček Keplerovi, protože mě jeho názor zaujal.

Drap

Pokud je kde, tak většinou na věšák

marci1

Neraději v šatně, potom na věšáku, který je blízko mého stolu, nebo na opěradlo židle. 🙂

redy

Ne jdu jen na oběd, nebo véču, kabátek sebou na židlu, najím se a padám. Když nás jde víc tak svršky do šatny.

Mc Merkurion

… u nás si sedám na lavici, takže vedle sebe > mám rád okolo sebe prostor …

… ale jinak chodim většinou nalehko, už párkrát se mi stalo, že jsem je nechal odložené do další návštěvy …

klumprt

Nejradši na věšák v mém zorném poli a šrajtofli mám u sebe. Když to nejde, tak holt na židli. Jenže z židle to padá nebo se to rousá po zemi. Může to vadit obsluze, která musí dávat bacha, aby nešlápla na rukáv nebo aby to neshodila, zvlášť v těsnějších krčmách. A v lepších podnicích se to ani vůbec nehodí, dávat něco na židli.

zjentek

Pokud se tam hulí, žádám obsluhu o alternativní uskladnění, prostor. Nevyhoví, odcházím.

briketka10

Agnetko

Někdy tu diskuzi málokdo čte, ale já ji čtu vždy 😁

Agneta

Danina65 > tak napiš do komentu: ►Kepler: 1 bod◄