Lgee

Přijde Vám, že výška 150 cm je něco, co by měl člověk skrývat?

Jedna holka ze třidy nosí do třídy vytužené boty (tenisky), aby byla vyšší.

Odpovědi
Rokio

Podle mě to není žádná ostuda. Takový člověk může mít klidně spoustu jiných předností. Člověk by měl brát sebe takového, jaký je.

Weirdquestio

Ne, drobné holky jsou taky krásné. Co je malé, to je hezké. Přijde mi to někdy spíše jako výhoda, kluci pak chtějí takové holky více opečovávat.

Já na základce naopak od holek zaslechl, že nechtějí růst. Vrtalo mi hlavou proč, až jsem od jiné holky slyšel, že “menší holky mají větší výběr” (zřejmě kluků).

xiperio

Je to její věc

Reezo

Nejspíš si tím léči komplex malého vzrůstu, aby působila věším vzrůstem. Neřekl bych, že něco takového jde skrýt, pouze chce vypadat větší.

JežíšKristus

Skrývat to nemusí. Člověk se 150 cm je již skrytý dost.

Pepa25

Reezo: souhlasím s druhou větou. Ale to neznamená, že má komplex.