příjde vám v pořádku když se uživatelé na tomto servru uráží?

jako třeba Mosoj který se pozastavuje nad nevhodností otázky,ale v zápětí se přidal do diskuze a začal urážet a nadávat že jsem husa?

Nejlepší odpověď
kropitko

V pořádku to není,ale je to tu poměrně běžné.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/simpsonovi-3
Jinak se omlouvám,ale myslím,že mosoj nechtěl říct,že jste husa,,,to je to samé,jako když někdo řekne,že je to jak házet perly sviním,,,jsem si jistá,že autor této věty nemyslí,že dotyční jsou svině,,je to jen pouhé přirovnání dané situace.

Další odpovědi
mojitek

Husa Vy urcite nejste…a on to tak nemyslel.

mosoj

Milá (ý) burak . Nesmíte být tak vztahovačný (á).

  1. Já ani nevím jestli jste žena či muž ( na tomto serveru nic divného) a je mi to jedno.
  2. Nevsouvejte mi do úst něco co jsem neřekl.
  3. Otázka byla na trapné otázky a já jsem ji nepokládal.
  4. Tak jak si nás testuje Miroslav ( on to říká), jsem si jako otestoval ty co na tuto otázku odpověděli.
  5. A musím konstatovat, že přísloví je hodně pravdivé.
  6. Zkreslujete tady skutečnost, ale uražený nejsem, ani když jste mi ten „test“ smazal-a.

alexandra

Samozřejmě,že to v pořádku není,ale Mosoj
vůbec neřekl,že jste husa,to bylo přirovnání,něco jako,kdo se cítí ten se vtípí.To jste neměla na tu otázku od hanulky11,že někdo dává trapné otázky reagovat.A taky nechápu Miroslava,který mi připadá celkem chytrý,že nepochopil,co znamená,že potrefená husa se vždycky ozve.
Já jsem to aspoň tak pochopila.

Miroslavst

Vůbec se mi nelíbí, když se někdo na tomto serveru uráží. Bohužel i mě přišlo vůči tobě od mosoje urážlivé když tě nazval potrefenou husou. Toto jsem vyjádřil i v příspěvku.
Jak vašak zjišťuji, ani po hodině mosoj gentleman není, jelikož nedokáže přiznat svou chybu a omluvit se. To si myslím mluví za vše.
Každý si udělá obrázek sám o tomto netaktním uživateli.
V případě, že by se nějakým nedopatřením stalo, že bych já někoho urazil, pokusil bych se věc urovnat tím, že bych se omluvil.

Mili @

Hernajs, neurážejme se tady!!!!!
😁

kaolin

mosoj ma zřejmě pravdu

kropitko

Víte ještě mě napadla jedna věc, že pokud by to bylo to nejhorší co se mi v životě stalo,že by mě někdo nazval husou, tak by to bylo to nejmenší,,,,,pokud nemáte úplně dokonalý život,tak snad pochopíte co tím chci říct…Rozhodně to není tak,že bych vás chtěla urazit,,,,

Jsou i horší věci,,,,

anonym

1,všichni kromě vás pochopili že jsem žena
2,http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/proc-nekdo-dava-trapne-otazky
3,na jednu stranu tvrdíte že se k tomuto tématu nebudete vyjadřovat,ale vyjádřil jste se 5×
4Miroslavst svou otázkou zjištoval,kolik lidí sse podívá na přiložené obrázky k otázkám,od vás jsem žádný test nezaznamenala
5tvrdíte ženikoho neurážíte a v příspěvku dokonce i zde ve vaší odpovědi se ujištujete jak je toto přísloví o potrefené huse pravdivé
6,já nic nezkresluji,do vaších úst rozhodně nikdy nic nevložím a urážet vás nebudu,toto jak je vidno je vaše parketa,já to nemám zapotřebí

Fred

Burak: muzete vysvetlit z jakeho duvodu to vztahujete na sebe?

Do posledni chvile jsem neveril, ze byste si to mohla myslet o sobe, zrovnatak by si to mohl myslet kdokoli… Jediny kdo vas spojoval s husou byl Miroslav, ktery jeste vyzival Mosoje aby se vam omluvil a podobne, ale nikdo jiny vas s husou nespojoval a ja nechapu, proc to na sebe vztahujete.
Takze proc???

kropitko

Já jsem to také nepochopila,možná by bylo dobré dát odkaz, kde Vás mosoj nazval husou. On přímo napsal,že jste husa? Nebo napsal,že potrefená husa se ozve? A nebo co vlastně přesně napsal??

mosoj

Kropítko není z toho třeba dělat vědu. Ano napsal jsem přísloví zcela neadresně " potrefená husa se vždy ozve" a ono se jich několik ozvalo. Za to já ale nemohu.
Odkaz nedám, bylo to smazáno.

Uznávám, že mohu být svými otázkami a odpověďmi někomu nepříjemný. Prosím, ale ukažte mi kde jsem někomu sprostě nadával.
Já ukázat mohu.

anonym

já už se tady k tomu nebudu vracet,mosoj si je vědom o čem tady je řeč,pokud né tak řešit to už nebudu,toho pána budu ode dneška naprosto ignorovat

kropitko

Já bych se tomu zasmála a přešla to,,,mosoje znám dlouho a nikdy jsem nebyla svědkem toho, že by někomu nadával. A věřím,že kdyby Vás nazval v nějaké slabé chvíli husou, tak je takový kádr,že by se omluvil. Zřejmě jste něco špatně pochopila, ono ne vždy co se napíše nakonec vyzní tak jak to autor myslel. Kolikrát když jsou tu nějaké rozepře, tak si říkám, že je hrozně složité něco vysvětlit v pár řádcích, přeci jenom mluvené slovo je lepší,,,vidíte jak se u toho člověk tváří,jaká dělá gesta apod. Prostě je to přirozenější projev a je hned vidět už jen třeba z toho jaké člověk dělá grimasy jak to vlastně vše myslí,,,,,

kropitko

kdyby se takové nedorozumění stalo v běžném životě, tak si podáte ruku, případně spolu skočíte na panáka,,,,,,