scratcher92

Přijde vám panslavismus jako špatná nebo dobrá věc?

panslavismus = nacionalistická idea aktivní spolupráce Slovanských národů (ČR, SR, PL, Bulharsko, většina zemí bývalé Jugoslávie, UA, Bělorusko a RF)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Jiné

Doplňuji:
Jako vlastenectví spojených slovanských národů neřeším, jelikož ČR je součásti EU.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pan­slavismus

ten který je

Jiné

Doplňuji:
Těžko si lze představit bratrskou soudržnost mezi Polskem a Ruskem,Srbskem a Chorvatskem,nyní i mezi Ukrajinou a Ruskem.

Pepa25

Panslavismus bylo téma naposledy v druhé polovině 19. století …

anonym

http://www.struk­turalni-fondy.cz/getme­dia/7f8d706f-01a1-4588-975f-d1a955f04772/­1125999272-eu_7f8d706f-01a1-4588-975f-d1a955f04772

anonym

Pranslavismus a nacionaismus?Co to meleš?!

scratcher92

Co jako? Když je někdo obyvatel slovanské země, může být nacionalista. Může být i panslavista, pokud narážíš na tohle. Tyhle dvě ideologie nejsou sporné.

anonym

Nejsou oficiálně sporné ovšem,to už jen krůček k ariosofii Heleny Blavadské.