autacek

Přijde Vám normální, kdy prostý občan nesmí málem dál než za humna, si jezdí české delegace v čele s Babišem do Izraele?

Otvírat provokativně pobočku ambasády v Jeruzalémě? Nebo se dívat, jak se u nich píchají injekce?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano je to normální, ne-li nutné.
Rozeštvávat lidi se sice snažíš, ale výsledek žádný a to je dobře.

Další odpovědi
hapiky

Ano, přijde mě to normální.
Ony delegace jezdí či létají, aby vyškemrali nějaké ty vakcíny, nebo něco v tom smyslu. Není vhodné útočit na někoho nebo něco, co zachraňuje životy.
Jestli si přitom dělá i svůj byznys, to je další věc.

Drap

Ano, připadá mě to zcela normální. Proč tam jeli jsi už nečetl?

elkon

Jasně, že to je normální, inteligentní člověk to neřeší, protože sleduje souvislosti a nehledá stále nějaké nesmysly.

PepasAvalonu

Vláda a vládní představitelé a jimi pověření lidé jsou jednotlivci k něčemu určení. O to jde, prostý občan, jak sám píšeš, je prostý občan, většinová společnost a delegace je delegace.

Nassin

Samozřejmě že je to normální. I v dobách světových válek, i když byl zákaz vycházení, politici courali po světě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@autacku, dám ti jednu radu: jdi se léčit, dokud je čas, nebo tě ta nenávist a závist sežere za živa !!!

GM

Další auťáčkova plivnutá jedovatá slina.

dudu

Dovolím si upřesnění: je to slizoun šířící kolem sebe zlou krev a nenávist.

GM

Lépe bych to nenapsala.

autacek

Spíš jedovatá slina plivnutá za ČR Babišem, vůči Palestincům, ne?