Avatar uživatele
Dbey Nas

Přijde to někomu stejně nebo jsem blazen

Hokej mi přijde jako stupidni sport ptz třeba v tenise a fotbale máš to napětí kde postupně dostavas přihrávkami míč na druhou stranu, pronikas pohybem a kličkami obranou a vytvaris sanci vstřelit gól a stíháš zaznamenat ten proces a vzniká tam trošku napětí. Je tam logika. V hokeji prostě bruslis nahodne sem a tem a nahodne strelis gól a pak se radujes jako kdyby to nebyla náhoda a byla to nějaká spolupráce jestli chápete co myslim. Nejsem Čech a rád bych to vysvětlil Čechovi v češtině lépe. Pomozte prepsat

Zajímavá 0 před 17 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Každému se líbí něco jiného. Nikde není psáno, že právě hokej se musí líbit každému. Ale není potřeba na to nadávat,** jen proto, že se to tobě nelíbí, nebo když tomu nerozumíš**. Někdo má rád hokej, někdo fotbal, někdo plavání, nebo něco jiného. Někdo zase čte knížky, nebo třeba chodí do kina. Je to každého věc.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Kdyby to bylo tak moc o náhodě, nebyli by někteří hráči dlouhodobě tak úspěšní.
Jinak ten názor chápu a osobně také dávám spíše přednost jiným sportům a před TV upřednostňuji osobní přítomnost a před koukáním upřednostňuji aktivní účast – ač téměř nesportovec 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Omyl. Nejde srovnávat hokej nebo fotbal s tenisem.
Nejsem sportovec, ale fotbal a hokej jsou podobné – týmová hra, hráči spolupracují mezi sebou, a rozhodně nejezdí po ledě jen tak náhodně. Rozdíl je akorát v prostředí, ve velikosti hřiště a v počtu hráčů v týmu.
Za mě je lepší hokej a fotbal než tenis.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

V hokeji je také napětí. Navíc tam obvykle padá víc gólů než ve fotbale. Fotbalisté se pachtí přes celé hřiště, a za 90 minut třeba ani nepadne gól. V České republice má hokej velikou tradici a úspěchy. Samozřejmě jsou férové sporty, kde jsou výsledky měřitelné, jako v atletice, a rozhodčí nemohou sportovce poškodit svým nespravedlivým rozhodnutím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

KAŽDÝ TO MÁ JINAK 😉
Mně se jeví, jako nejstupidnější sport, právě fotbal.
Hráči nejvíce zkorumpovaného sportu, plného afér,
podvodů, úplatků, se „jen honí“, jako smyslu zbavení,
za kulatým nesmyslem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Máš recht, hokej i fotbal jsou primitivní hry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Jsi blázen.

To, že dneska je hockey silový sport neznamená a priori, že je pro dyliny. Není. Není už co vymýšlet, tak se pukaři učí bruslit: krasobruslařka si je vezme do parády a učí je bruslit. Oni, totiž, bruslit neumí, běhají po ledu. A pak ten, co se naučí bruslit, má před tím skákačem navrch.

Pusť si nějaký hockeyový zápas ještě z doby, kdy to nebyli na ledě „rytíři v plné zbroji“, a kdy to bylo spíš o technice, než o agresivitě. Třeba: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fa-zLapzdRU&ab_chan­nel=Olympics , nebo https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Veh2lmZu2qw&ab_chan­nel=NewtonMin­nowowski , no a nebo pravěk hockeye z roku 1898: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fIgeoQuAu­DQ&ab_channel=Los­tCenturyofSpor­ts .

To se ještě hrálo v kanadách, které měly společného s bruslemi i něco jiného, než že to má taky (nějaký) nůž, bez „brnění“, atp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Já mám radši box.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek