Dbey Nas

Přijde to někomu stejně nebo jsem blazen

Hokej mi přijde jako stupidni sport ptz třeba v tenise a fotbale máš to napětí kde postupně dostavas přihrávkami míč na druhou stranu, pronikas pohybem a kličkami obranou a vytvaris sanci vstřelit gól a stíháš zaznamenat ten proces a vzniká tam trošku napětí. Je tam logika. V hokeji prostě bruslis nahodne sem a tem a nahodne strelis gól a pak se radujes jako kdyby to nebyla náhoda a byla to nějaká spolupráce jestli chápete co myslim. Nejsem Čech a rád bych to vysvětlil Čechovi v češtině lépe. Pomozte prepsat

Nejlepší odpověď
elkon

Každému se líbí něco jiného. Nikde není psáno, že právě hokej se musí líbit každému. Ale není potřeba na to nadávat,** jen proto, že se to tobě nelíbí, nebo když tomu nerozumíš**. Někdo má rád hokej, někdo fotbal, někdo plavání, nebo něco jiného. Někdo zase čte knížky, nebo třeba chodí do kina. Je to každého věc.

Další odpovědi
Dochy

Kdyby to bylo tak moc o náhodě, nebyli by někteří hráči dlouhodobě tak úspěšní.
Jinak ten názor chápu a osobně také dávám spíše přednost jiným sportům a před TV upřednostňuji osobní přítomnost a před koukáním upřednostňuji aktivní účast – ač téměř nesportovec 😉

iceT

Omyl. Nejde srovnávat hokej nebo fotbal s tenisem.
Nejsem sportovec, ale fotbal a hokej jsou podobné – týmová hra, hráči spolupracují mezi sebou, a rozhodně nejezdí po ledě jen tak náhodně. Rozdíl je akorát v prostředí, ve velikosti hřiště a v počtu hráčů v týmu.
Za mě je lepší hokej a fotbal než tenis.

Ametyst

V hokeji je také napětí. Navíc tam obvykle padá víc gólů než ve fotbale. Fotbalisté se pachtí přes celé hřiště, a za 90 minut třeba ani nepadne gól. V České republice má hokej velikou tradici a úspěchy. Samozřejmě jsou férové sporty, kde jsou výsledky měřitelné, jako v atletice, a rozhodčí nemohou sportovce poškodit svým nespravedlivým rozhodnutím.

da ny

KAŽDÝ TO MÁ JINAK 😉
Mně se jeví, jako nejstupidnější sport, právě fotbal.
Hráči nejvíce zkorumpovaného sportu, plného afér,
podvodů, úplatků, se „jen honí“, jako smyslu zbavení,
za kulatým nesmyslem.

df

Máš recht, hokej i fotbal jsou primitivní hry.

Filip84

Jsi blázen.

To, že dneska je hockey silový sport neznamená a priori, že je pro dyliny. Není. Není už co vymýšlet, tak se pukaři učí bruslit: krasobruslařka si je vezme do parády a učí je bruslit. Oni, totiž, bruslit neumí, běhají po ledu. A pak ten, co se naučí bruslit, má před tím skákačem navrch.

Pusť si nějaký hockeyový zápas ještě z doby, kdy to nebyli na ledě „rytíři v plné zbroji“, a kdy to bylo spíš o technice, než o agresivitě. Třeba: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fa-zLapzdRU&ab_chan­nel=Olympics , nebo https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Veh2lmZu2qw&ab_chan­nel=NewtonMin­nowowski , no a nebo pravěk hockeye z roku 1898: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fIgeoQuAu­DQ&ab_channel=Los­tCenturyofSpor­ts .

To se ještě hrálo v kanadách, které měly společného s bruslemi i něco jiného, než že to má taky (nějaký) nůž, bez „brnění“, atp.

Tonda Káňa

Já mám radši box.