Avatar uživatele
Pepa25

Přihlásili jste se do akce „Česko si povídá 2022“?

Jedná se o iniciativu, která byla propagována např. i na Novinkách https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/ces­ko-si-povida-a-snazi-se-zakopat-nazorove-prikopy-mezi-lidmi-40394934 kdy na základě otázek byl človeku přiřazen názorový protivník. Vlastní schůzky mají proběhnout příští víkend.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz před 702 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Nepřihlásila. Přiznám se, že mě tato informace zcela minula, a jak jsem se dočetla, registrace byly ukončeny. Netrápí mě to, nepřihlásila bych se. Může to být jistě v něčem zajímavé, ale neláká mě to. Ne vždy mám potřebu diskutovat, některé názory si nechávám pro sebe, stojím si za nimi a nemám potřebu to rozebírat. Tím nechci říct, že mě opačný názor vůbec nezajímá, jen na diskuzi musím mít zrovna chuť. A co kdyby ten den nebyla? 🙂
Vy jste se přihlásil?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nezajímá mě ani ta akce, ani ten web.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nepřihlásil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Prošvihl jsem registraci. Akci podporuji, lidé by se měli více bavit osobně. Nemusí spolu apriori (ne)souhlasit, někdy je hlavní skutečnost, že se lidé mezi sebou více poznají a přispěje to tak ke kultivaci společenského diskuze, která dnes i vlivem chování na sociálních sítí, chybí. Záměr spíše lidi seznámit za účelem pochopení, nikoliv přesvědčování, potvrdila i sama paní Rambousková v rozhovoru na DVTV.

Zdroj: https://video­.aktualne.cz/dvtv/ram­bouskova-na-sitich-povazujeme-lidi-za-hlupaky-tvari-v-tva/r~e2e5f59­cd0fe11eca9b1ac1f6b2­20ee8/

Upravil/a: Dvorní šašek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

O akci jsem nevěděl a stejně bych na to neměl ani čas ani chuť

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

„Česko“ má v době nastupující cenzury názorů potřebu předstírat diskuzi. Některým lidem ani nedojde, která bije.

Avatar uživatele
Pepa25

Nevím, jakou má kdo potřebu, ale tady se nic nepřestírá – dají se dohromady lidé s opačnými názory. Přijde mi to docela podnětné (ale samozřejmě jen do určité míry, s některými lidmi je velmi obtížné najít jakoukliv společnou řeč, maximálně u neutrálních témat typu "pro mě je důležitá rodina atd.)

Nový příspěvek