afro.minerva

Přidebilněný seriály.

Už vás taky začínají dohánět všechny ty přidebilněný seriály typu Ordinace v růžové zahradě k šílenství. VKV naštěstí už zkončilo. Nic jinýho kolikrát v tý televizi není. Nejhorší je, že si každej chlap prostě myslí, že každá ženská na to kouká a tudíž k ženský tak i přistupuje. Kdy nám konečně přestanou vymejvat mozky?

Nejlepší odpověď
escrito

Záleži na muži, já tak na manželku nekoukám. Ale je pravda že v televizi nic není, dívam se raději na satelitní příjem než přiblblej program v českých televizich hlavně Nova a Prima.

Další odpovědi
Nuk nuk

Nemáme televizi, ale ani v době, kdy jsem s tímto zařízením bydlela pod jednou střechou, jsem na podobné věci nekoukala. Zapínala jsem ji jen výjimečně, když omylem dávali něco, co mě zajímalo.
Oni nám ty mozky jen tak vymývat nepřestanou, jednak je to tak trochu jejich práce a pak, je hodně lidí (překvapivě nejen žen), které právě na tohle koukají velice rádi.

ten který je

Nelze házet všechny ženy do jednoho pytle a jen tak mimochodem,co třeba vzít do ruky nějakou dobrou knihu?

Klarisa

Seriály mi taky lezou na nervy,na VKV jsem se nedívala-hrůza.Ordinace mě už taky nebaví,je to o ničem,pořád dokola.Mělo by to skončit.Seriály bych zrušila,pořád to samé-intriky,nevěra a­pod.

Michal

Nejsou peníze a dobří herci a televize se stala továrna,nikoli na sny.

alibaba

Dívám se pouze na zpravodajství a dokumenty. Seriály jsou ztráta času