Smack

Při sexu mám hodně tvrdé přirození, jak oddálit ejakulaci?

Muži a sex.

Odpovědi
elkon

Mysli při tom třeba na fotbal.

Hufnágl

Jsou různé metody, ale tady se je pravděpodobně nedozvíš. To musíš navštívit jiné stránky.

zjentek

Jo tak tohle mám taky, jenže mně to strašně dlouho trvá, takže neporadím, sorry.

Jinak ti zde taktně naznačuji, že pleteš v otázce dvě nesouvisející věci, tak si to rozmysli, co tě trápí více a založ si nový vlákno. Odhaduji, že tvrdý přirození to asi nebude, no a na oddálení vyvrcholení se kdesi v sexshopu prodává třeba mastička z nějakejch brouků a FUNGUJE TO. (;

(Smack, kdyby náhodou, tak odpověď byla míněna PRO MUŽE! Nikdy nevíš, kdo je za nickem.)

Gus_Fring

Lepší než opak. Bohužel, nemám zkušenosti…

mosoj

Jak tvrdé? Označ na škále tvrdosti. Je to mastek nebo dokonce kamenná sůl?
Podle toho zvol řešení.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Mohsova_stup­nice_tvrdosti

Stará babská rada byla přiškrtit si stiskem žaluda a pokračovat.