led

Pri súčasnom obmedzenom pohybe v súčasnej dobe cvičíte viacej doma?

Tým, že sa obmedzil pohyb vonku, ľudia vyvíjajú menej energie. Mnohí ľudia ale napriek tomuto menšiemu vynakladaniu energie neobmedzili svoje stravovacie návyky, čím oslabujú svoju zdravotnú odolnosť voči nákaze. Aký máte recept na udržanie svojej fyzickej kondície a tým svojej zdravotnej odolnosti?

Nejlepší odpověď
marci1

Hodně lásky! 🙂 Myslím si, že za pár měsíců se narodí větší množství dětí.

Další odpovědi
Pepa25

ANO! V podstatě jsem si řekl, že čas, který ušetřím na cestování, dám do cvičení. Znovu jsem oprášil apku na cvičení a už po pár dnech jdou kila dolů 🙂

JájsemRaibek

Necvičil jsem doma ani při neomezeném pohybu, natož dnes při omezeném.
Chodím dál do práce a tam mám pohybu dost.

Kepler

Ano, i chůze je dobrá pro kondici. U mně je typická trasa odpovědi.cz – lednice – odpovědi.cz – WC a zpět. Když je venku pěkně, tak vylezu i na lodžii a nahlas se vysmívám covídkovi.

aliendrone

Přestal jsem sportovat už dávno před Covidem. Nebyl čas a později ani síla. :)
Navíc – pohybu mám i tak víc než dost, i přes relativně volnější tempo. Ostatně fyzická kondice je bezvýznamná v porovnání s psychickou. Ono se totiž dá chodit třebas i bez nohy, ale NIKOLIV BEZ VŮLE – a to i když je někdo zdravý jako řepa. A v současné situaci je moje psychická odolnost a stabilita trénována až na krají mez (lidé jsou v dnešní situaci FAKTICKY hovada)!

Tudíž nemám žádné obavy o to, že bych nějak zdegeneroval, takže pokud mne Covid fatálně nezklátí, je dost možné, že až bude po všem se ze mne stane JEŠTĚ VĚTŠÍ HOVADO, než jsem dnes. Lidé, TĚŠTE SE! ;) :D :D

zjentek

Já myslím, kdo se nepohybuje, z logiky věci, že nemá hlad… (;

DoTazatel

Já cvičím pořád doma – činky i lavici mám, na kalistheniku zase stačí váha vlastního těla, kousek místa mám taky, takže mám vše, co potřebuju, nic víc není třeba – do posilovny jsem chodil jen vyjímmečně, v poslední době vůbec.

Ale už nechodím běhat od té doby, co je celostátní karanténa (s rouškou by se ani nedalo), ale přemýšlím, že bych začal běhat po lesních cestách nebo po kopcích (což bude namáhavější).