Ganymede

Při objednání přes internetové bankovnictví, musím ještě něco potvrdit?

Poprvé objednávám takto a zajímá mě, když jsem tam zadala číslo karty a bezpečností kód, jestli se to z účtu samo strhne a nebo se musím do internetového bankovnictví přihlásit a platbu potvrdit?? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Drap

Vše se vyřídí automaticky.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Platba se provede přes „platební beranu“ automaticky. Mělo by dojít k potvrzení platby od prodejce na Tvém e-mailu.