přestupková komise

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat pokud byl spáchám přestupek, dořešen policisty a odeslán na příslušný úřad. Dá se ještě stáhnout podání přestupku?

Odpovědi
standa

Navrhovatel může vzít svůj návrh na zahájení řízení před vydáním rozhodnutí kdykoliv zpět, přičemž v tomto případě však musí uhradit náklady správního řízení, které jsou stanoveny částkou 1.000,– Kč.

V případě, že bude třeba přizvat do řízení znalce, tyto náklady mohou dosáhnout až 6.000,– Kč.