Pepa25

Přestřelil premiér Babiš označením opozičních europoslanců za vlastizrádce?

Ve dnech 27. až 28.2. proběhla v ČR návštěva skupiny europoslanců z výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT). Jednání se zúčastnili také čeští europoslanci Zdechovský (KDÚ-ČSL) a Peksa (Piráti). Premiér je označil za vlastizrádce. „Pan Zdechovský a pan Peksa, no to jsou vlastně vlastizrádci, protože to jsou lidi, Češi, kteří jsou v Evropském parlamentu a měli by bojovat za české zájmy. Oni bojují proti českému premiérovi,“ řekl veřejně v pátek 28.2.2020 Babiš.

https://www.fo­rum24.cz/babis-oznacil-zdechovskeho-za-vlastizradce-trestny-cin-pacha-on-rika-europoslanec/

Doplnění z 3.3.: Otázka už je bezpředměná, uznal do sám A. Babiš a omluvil se: https://twitter­.com/AndrejBa­bis/status/12347942­24282939392

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřestřelil. Nazval věci pravým jménem.

Další odpovědi
Dochy

Myslím, že ano. Označil je jako vlastizrádce a pak je popsal jen jako Babišozrádce 😉

Kepler

Přestřelil! Jednání europoslanců se netýká ani tak zájmů vlasti, jako spíš soukromých zájmů Babiše. Takže jde o babišozrádce.

dudu

Co se doma uvaří se má také sníst. Vlastizrádci ne, nýbrž udavači a vlezdoprdelkové.

Hlada

Přestřelil. Věřím, že historie ukáže, zda byl tento krok potřebný a jak tyto lidi hodnotit.

Kryšpín

Dle mého názoru záleží zda hájí české neb evropské zájmy.

autacek

Tak teď ještě aby se omluvili ti, co tady tu sprostotu svého guru schvalovali.

Pepa25

Omlouvám se, že jsem to dal jako doplnění. Měl to být komentář.