Kepler

Přestali jste přestali mít někdy nad sebou kontrolu?

Vyjma sexu, alkoholu a drog. Třeba, že jste ze vzteku něco rozmlátili a tak.

https://pixaba­y.com/photos/girl-angry-woman-emotion-adult-3677178/

Nejlepší odpověď
dudu

Když náhle zemřel můj o šest let mladší brácha. Rozbrečel jsem se nahlas a nebyl k utišení.

Další odpovědi
nyjono

Nevzpomínám si, tak asi ne 😁.

elkon

Ne, nejsem magor.

zjentek

Počkat, to ona při sexu se nad sebou běžně ztrácí kontrola? Podobně jako pod vlivem opiátů? Tak fajn… já vůl si doteď myslel, že jsem ňák porouchaný sám… tak tos mě uklidnil, Keplere!

Jinak mně na to, abych byl nepříčetný, stačí srážka s volem a to jsem donedávna nemusel chodit daleko. Ale už žijeme každý zvlášť.

Hufnágl

Taky jsem se někdy neovládl, kdo ne, tak je magor. Hlavně při hře v karty. To bylo listů, které jsem vzteky zničil, když mi nešla karta.

hapiky

Říká se, že kdo nic nedělá nic nezkazí. Když budu celý den civět na telču, pravděpodobně se nestane nic, pro co bych ztratil nervy.
Když budu dlouhou dobu něco dělat, nebo něco psát a ono to z nějakého důvodu „odejde“, tak mám chuť se neovláddnout.

replicator

No pouze 2–3× při sexu :D Jinak mám velmi vysokou kontrolu a nevadí mi vůbec pokud například na mě vedoucí řve celý den.

zjentek

Přestali jste přestali, tram ta dá rá da. (;

zjentek

Elkone, další tvá big perla. A to jako mít sám sebe imrvére pod kontrolou jako není magořina? FAKT NE? Já nevím no, ale říká se, že jak si jednou zvykneš na nějaký chování, tak že ti pak už vždycynky přijde normální. Chápeš me? Jako když celej život neochutnáš třeba krevetu a přijde ti to úpa normální, no…