Evo

Přestala mi fungovat dálka od centrálu.Honda Accord r.v.97

Zdravím vás potřebuji radu.Přestala mi z ničeho nic fungovat dálka na centrál je tam origo alarm od hondy,centrál klíčkem funguje normálně jen dálka nekomunikuje zřejmě.Dioda na ovladači bliká zkoušel sem i baterky ale pořad stejne prosim o radu.Diky,už sem bezradný neví nikdo co s tím děkuji za jakoukoliv radu…

Odpovědi
Hlada

Při výměně baterie je potřeba postupovat rychle. Po řádově desítkách vteřin se vybije kondenzátor a ovladač zapomene nastavení. Pokud tam není jiná závada, je potřeba znovu spárovat (někdy se říká naučit) ovladač s přijímačem. Postup není jednotný, je potřeba podívat se do manuálu.

charliesheep

Problém nebude v klíčku,jako ve vysílači,ale v autě,v centrálním zamykání v příjímači signálu klíče.Tady fakt doporučím servis.