Alesh

Přes kterou část těla máte největší obvod?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tom004

Jinde :-)

Ještě jsem to neměřil,ale určitě to bude od palce levé nohy,přes patu,záda,hlavu,a dál přes obličej,břicho,zpět k palci levé nohy. :))

Další odpovědi
anonym

Jinde :-)

Ja to mam uplne vsechno " rovine " . ! 🙂
Krome jedne mini , mini , mini castecky , ktera se nachazi v me hlave.
P.S. nejdrive jsem chtela napsat jen mini castecku , ale pak jsem radsi doplnila , kde se nachazi ! 🙂 -iv-

anonym

Jinde :-)

Mě vyšla také nejdelší míra jako u toma, pouze od pravé paty byla nepatrně vyšší než u levé a měřil jsem v opačném směru, zepředu.

Terryle

Boky

Ale prsa držej krok. Ach jo, kdo se s tím má tahat.

taranee1

Jinde :-)

filva

Břicho