Alissea

Přes jakou ztránku lze zdarma stahovat filmy?

Ahoj, mám problém se stažením jednoho filmu.
Na uloz.to je ve velmi nekvalitním formátě- kouskovaný, opožděný zvuk,.. Na Fastsharu pro změnu není vůbec.
Byla bych moc ráda, kdyby jste mi poradili.

Odpovědi
Filip84

Uloz.to, datoid.cz.

V obou případech máš omezenou rychlost stahování, nemůžeš stahovat více, než jeden soubor najednou a jestliže stahování spadne, nemusí jít obnovit a musíš začít stahovat odznovu.

U datoidu je, navíc, neregistrovaný uživatel omezen velikostí souboru (i registrovaný, ale ta velikost je větší), no a je omezený počet free download slotů, a na každý čekáš 30s. Omezený je pro registrované i neregistrované, ale pokud se zaregistruješ, pak jich budeš mít k disposici větší počet. Registrace je skrze email, a je zdarma.

elkon

Dotaz k ničemu, když chybí to hlavní. Název filmu.

zjentek

Kdekoli. Tohle se v současnosti přehlíží, stejně jako například Kim Čon-gun. Tyto přečiny jsou dnes malé věci, nikoho to netankuje, každej je samá Ukrajina a plyn plyn plyn! A proud. Bůhvím, jestli letos i kovid bude WHO a potažmo vládou vůbec označovanej coby smrtící virus 🤷‍♂️

Dochy

zpravidla se d najít na více servrech, nebo na jednom z několika různých zdrojů (v různých kvalitách). Obvykle na servr nedává nikdo úplně zmršenou kopii – zkontroloval bych si, zda nemůže být problém s vlastním počítačem či přehrávačem.

Lurius

Zkus nějaký torrent tracker, buď slovenský:
https://sktorren­t.eu/torrent/

Nebo tohle ruské monstrum:
https://rutrac­ker.org/forum/in­dex.php

Jinak většina steamovacích služeb má alespoň měsíční zkušební období zdarma, po kterém ho můžeš bezplatně zrušit, tak třeba ho najdeš tam, nebo se na něj podívej zdarma online.

Lotr2008

A víš, že je to trestný čin?

iceT

sdílej.cz
https://beta.web­share.cz
hellspy

při vyhledávání zkus zadat originální název, nej jen ten český

aevul

Filip84: „V obou případech máš omezenou rychlost stahování, nemůžeš stahovat více, než jeden soubor najednou a jestliže stahování spadne, nemusí jít obnovit a musíš začít stahovat odznovu.“ – a víš, že zase lžeš, jo? Uložto.cz umožňuje stahovat víc souborů najednou a bez omezování rychlosti. Přemýšlím, proč máš potřebu kecat do toho, čemu nerozumíš. A je vůbec něco, čemu rozumíš?

elkon

zjentek zase blábolí, neberte jej vážně. Jeho oblíbené téma, bez ohledu na dotaz, všude skáče Covid.