Larissa

Přes jaká program lze smazat hudbu z pozadí? Jak je třeba mluvené slovo a a k tomu tam hraje hudba, tak tu…?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli je zvuk v jedné stopě, tak to z principu není možné. Nemůže existovat žádný program, který by univerzálně uměl určit, který kmitočet ze zvukového spektra patří hudbě a který řeči. Oddělit mluvené slovo by bylo možné jen v případě, kdyby hudba byla na jiné stopě. Pak by se tato stopa smazala.