hawranek

Přemýšlíte o tom, kdo by plakal na Vašem pohřbu?

Doplňuji:
ivoscz: Já mám myšlenek…to by ses divil 😁 A ještě divnější 😁

Nejlepší odpověď
annas

Zbytečné přemýšlet, nic tím nezměním. Nebudu o tom vědět, až se to stane…

Další odpovědi
bolak

Jasně že jo, nechci aby byli lidi kvůli mně smutný, proto se chovám tak aby na mém pohřbu nikdo neplakal.

zjentek

dělám všechno pro to, aby tam zbytečně mnoho lidí neplakalo ,)

anonym

Jsem ve věku, kdy už bych měla o podobných „posledních věcech“ přemýšlet,
ale uřímně řečeno, kašlu na to.
O pohřbu jako takovém nepřemýšlím vůbec…uvažuji o rozptylu na několika oblíbených místech a pověřím tím jen několik nejbližších osob z rodiny.
Doufám, že plakat nebudou.
Pohřby a hroby jako takové považuji za nepřirozené umělé pouto pozůstalých
k ostatkům. O takové trapasy kolem Dušiček a ostatních svátků (hele, jedeš kolem hřbitova, hoď tam kytku na hrob ať nás někdo nepomluví…) skutečně nestojím.
Hezké a příjemné vztahy chci za života, nestojím o pozdní pláč na svém pohřbu.

pusinka50

Nechci pohřeb ani hrob. Nechci zbytečně finančně zatěžovat syna pohřbem a chci rozptýlit na rozptylové loučce tam, kde byl rozptýlen můj táta. Mám pět křížků na krku, ale stát se může v dnešní uspěchané době leccos, tak mi při téhle otázce došlo, že bych to měla říct zavčasu synovi.

mosoj

Proč si myslíte že by se na hrobě mělo jenom plakat. Já tam chodím vzpomínat na hezké věci !!! Tak ať mají možnost moji kamarádi a nejbližší, kterým za to stojím, také přijít zavzpomínat. Publicitu ale ne. Ale zahrát si v nechám toto:
http://letecka­posta.cz/706965667
Doplňuji:
Jenom to bude v trochu lepší kvalitě.

Bublinnka

Nepřemýšlím. Pohřeb nechci.
Daruji tělo vědeckým účelům.

marci1

Ne, proč bych měla o tom přemýšlet ? Určitě ti, kteří mě měli rádi, plakat budou. Dokud žiji, tak o pohřbu opravdu nepřemýšlím a potom už vůbec ne.:-)

ivoscz

Proč máš takové myšlenky?

anonym

Na to se přece dají sehnat v každé vesnici profesionálky, tzv. „plačky“. Zaživala jsem v KV pohřeb tety, kde ony ženštiny kvílely tak, že pohřeb nepohřeb měla jsem chuť jim ubrat kyslík. Poslouchat to opravdu nešlo.
Upřímně vzato bych se mohla vykašlat na to, jestli po mé smrti bude někdo oplakávat moji mrtvolu. Tak taková myšlenka mne opravdu nepřivádí k tomu správnému naladění, ani nadšení.
Pokud žiju, jsem ráda živá.
Tím ovšem nevylučuji, že když umřu, nebudu třeba ráda mrtvá. To ale budu řešit, až na to přijde ten správný čas.
To je zase optimistická otázka to by se z toho jeden opravdu zvencnul.

briketka10

já chci dát urničku s popelem vedle
mých kočiček na zahrádku a zahrát
veselou hudbu co mám ráda teď :DD

anonym

Na to se přece dají sehnat v každé vesnici profesionálky, tzv. „plačky“. Zaživala jsem v KV pohřeb tety, kde ony ženštiny kvílely tak, že pohřeb nepohřeb měla jsem chuť jim ubrat kyslík. Poslouchat to opravdu nešlo.
Upřímně vzato bych se mohla vykašlat na to, jestli po mé smrti bude někdo oplakávat moji mrtvolu. Tak taková myšlenka mne opravdu nepřivádí k tomu správnému naladění, ani nadšení.
Pokud žiju, jsem ráda živá.
Tím ovšem nevylučuji, že když umřu, nebudu třeba ráda mrtvá. To ale budu řešit, až na to přijde ten správný čas.
To je zase optimistická otázka to by se z toho jeden opravdu zvencnul.

zjentek

bohemica: „hoď tam kytku na hrob ať nás někdo nepomluví“
..je mi líto, ale tihle neměli hezké a příjemné vztahy za života ..taková kombinace neexistuje, je mi to líto :(

anonym

zjentek: takové kombinace existují, to že o tom nevíš nebo nechceš vidět je tvůj pohled na věc. Líto ti to může být, ale to je asi tak všechno co k tomu nepochopení můžeš přidat.

zjentek

ee, neexistuje ,) ..to jen dotyční nepochopili, že ten vztah, který mají, není hezký a příjemný a nebo je hezký a příjemný jednostranně, což ti pak druhá strana dá vyžrat tou kytkou, za to, jak jsi jim úžasně naslouchala za života ,)

anonym

uvedený příklad byl odposlechnutý, takže mi ho zjentek nepodsouvej.
Jako obvykle trefa mimo…už takřka tradice. Nedávno jsi mi doporučil, že si mám vyndat ruku z frndy když s tebou komunikuji. Já obvykle
na vulgarity nereaguji, ale tímhle jsi mě pobavil, což byl zřejmě produkt navíc, jaksi kouzlo nechtěného…obvykle slaboch, když je
v úzkých sáhne k násilí nebo vulgaritě. Ty se tady snažíš vytvořit o sobě obraz a dojem, že jsi něco jako budhista…tak se snaž dál!

zjentek

kdo to je „budhista“?
..a nebo chceš spíše říci, že buddhisté se projevují tak jako já? To zalichotí ,)

zjentek

obvykle nereaguješ, ale se mnou je to něco jiného ,)

bolak

zjentek: sakra, ty seš vopravdu já :))

zjentek

se zeptej vašich, proč před tebou tehdy schovali klona zrovna do opavy ,)

bolak

tak dobrý, aspoň už sem nemusim lízt :)

anonym

bolak: ty máš schovanýho klona v Opavě? A co cesta do Liberce?

bolak

Ne, tam se scházíme s Dr.Axlem a vopýkáme buřty, von ti vo tom řek? :)

anonym

Nechybí vám u toho ženský element? Že bych třeba s annas dorazila na buřta!

zjentek

bohemica, kam se cpeš, neměla bys „vopýkat“ s manželem někde v keltské osadě s řemdihem v ruce?

annas

Nic nového, přece tu informaci rozšiřoval Kelt:-))

zjentek

než kelt zemřel, nechal mi v privátní složce kódovaný vzkaz, který jsem si nechal přeložit odborníkem, dětským logopedistou a specialistou přes „r“, který potvrdil mé obavy z teorií, že by snad šifra mohla být předzvěstí jakéhosi come-backu ..cituji:
„kuvy zasané, můj čas nastane, baník!“

Damiana

😁))

vagra

🙂

annas

🙂

annas

🙂

gagaga

:)
ja premyslela uz pred lety .. a nebude plakat nikdo ..
i v zaveti mam uz nekolik let, ze si zadny pohreb nepreji ..
a trvam na tom ..
mam k tomu sve duvody ..

  • iv-

bolak

kyselina fluorovodíková je dobrá, když nechceš pohřeb, stačí tě jen přesunout do vaničky a po celým tom mecheche už jen vytáhnou špunta..

gagaga

:)

anonym

😁

zjentek

smutný příběh.. :?)

gagaga

neee :) veselej ! :)