macek 65

Přemýšlím o pořízení O2 TV. Máte s ní někdo zkušenosti, jestli nevypadává signál a podobně?

Odpovědi
Kepler

Zrovna s O2 IPTV zkušenost nemám, ale myslím, že u všech podobných to bude podobné. Na jedné straně obrovské výhody, na druhé to má jisté mouchy. Mám k dispozici přes 160 kanálů. Signál nevypadává, ale sporadicky se to seká a některé služby nefungují. I tak si myslím, že IPTV je dobrá volba.

autacek

Zajímavá volba, řekl bych dokonce nejhorší služby za nejvíce peněz. Ale fungovat to bude, pokud nejste z Horní Dolní a jede Vám tam internet nějakou obstojnou rychlostí.