annas

Přemístíte kouzelné skleničky?

Postavte tři skleničky do řady, tu prostřední dnem vzhůru. Potom zvedněte vždy dvě najednou, v každé ruce držte jednu a obraťte je.

Vaším úkolem je obrátit třikrát dvě skleničky tak, aby po třetím obrácení byly všechny skleničky dnem vzhůru.

Nejlepší odpověď
anonym

To je brnkačka.Doporučuji si vzít před obracením nějaké uklidňovadlo,nebo chlácholidlo.

Další odpovědi
rynek878

levá-prostřední
levá-pravá
levá-prostřední

iq

pokud tam není další omezení,tak je to opravdu jednoduché.
Moje řešení:
2,3
1,3
2,3