Maki-H

Přeložíte mi jednu větu z češtiny do němčiny?

Dobrý den, potřebovala bych přeložit jednu větu. Nejsem velký znalec němčiny, takže si s tím sama neporadím. Předem děkuji za pomoc :)
„Martin se stal šestkrát v řadě celkovým vítězem světového poháru a se svými úspěchy pokračuje i nadále.“

Odpovědi
ivzez

Nepřeložíme, ale rádi ti pomůžeme s opravou.
Doplň otázku o svůj překlad, případně jej napiš
dolů do diskuze (nezakládej novou otázku).
Vrátím se.

Pro překlad vždy uváděj alespoň část textu před a za příslušnou
větou, bez znalosti kontextu se překládá špatně.

Boy 13

Martin war sechsmal in der Reihe insgesamt dem Gewinner weltweite von der Pokal und mit seine Erfolge weiterführt weiterhin.