jirka F

Preferujete spíše štíhlé ženy nebo baculky?

Děkuji za odpovědi. Já mám nejraději takové ty akorát ani štíhlé ani baculaté.

Nejlepší odpověď
elkon

Jak se říká „krev a mlíko“.

Další odpovědi
marci1

Mírně baculaté. 🙂

Gus_Fring

Záleží na definici. Podle mojí definice „štíhlé“ a „baculaté“ preferuji něco mezi, tedy střední – normální postavy. Ale pár kilogramů navíc je lepších než pár kilogramů méně. A pochopitelně, pakliže žena má určité genetické predispozice, ale přesto je hubená a nemá moc tuku, tak její „ženské“ partie nebudou tak zajímavé… :)

Lotr2008

No hlavně ne anorektičky, já jich pár znal a byly to chodící kostry

Marty Koller

Baculky❤️

_Bůh_

Štíhlé, prasata přenechám jiným.