blackgirl

Představte si, že byste si měli volit mezi láskou, štěstím, rodinou atd. Co byste zvolili?

Nejlepší odpověď
hapiky

Nežijeme v žádné totalitě. Lásku, štěstí, rodinu můžete mít, aniž byste se museli něčeho výše uvedeného vzdát.

Další odpovědi
marci1

Nelze volit, jde je jen sečíst: láska+rodina=štěs­tí. 🙂

annas

Štěstí je jen pocit, takže pocit je daný okolnostimi, proto těžko říct, kdy je budeme pociťovat. .Štěstí je výsledkem našeho myšlení.

Láska je vztah náklonnosti, opět pocit, který dlouho přetrvává, i když protějšek neopětuje, nebo už nemůže – důvody jsou různé. .

Rodina – jedině ta je reálná, je to určité společenství, v němž člověk zpravidla žije. I to je štěstí, byť je úplná či neúplná, stejně tak i vztah je výrazem lásky mezi jejími členy .

--
Tudíž se nedá nic vyměnit – jedno ovlivňuje druhé. Vše souvisí s něčím.

ivzez

Pro mne mezi těmi třemi pojmy není žádný rozdíl,
nemohla bych zvolit jenom jeden.