dust8

Před koupí kšiltovky přes internet, tak je nějaká univerzálně nastavitelná velikost či je nutno znát obvod hlavy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Obvod hlavy není třeba znát, vzadu je je buď nastavitelný plastový čurament, nebo látková přezka, která se dá nastavit na obvod hlavy všech normálních lidí. Nesmíš si ale koupit dětskou kšiltovku a kačerem Donaldem.

Další odpovědi
Edison

Jistě, že je potřeba znát obvod hlavy, žádná univerzálnost NEEXISTUJE… Naprosto obecně platí, že cokoli se dá nastavit, tak OD – DO… Čili v tomto případě NEKUPOVAT nic, na čem není uveden rozsah velikostí. Absence tohoto údaje sama o sobě svědčí o neserióznosti výrobku/výrob­ce/prodejce…