kaolin

před časem jsem vystoupil z bytoveho družstva a byl mi vracen vklad zkraceny o 2000 korun pry manipulačni poplatek

Musím znovu platit celou častku bytovemu družstvu ze ktereho jsem před časem vystoupil a nyni se tam zase vracím.Muj první vklad byl 10 000 korun vraceno mi bylo 8 000 a ted mam znovu platit 10 000?

Nejlepší odpověď
tom004

Při vystoupení z družstva je potřeba udělat určité administrativní úkony.Za to si strhli ty 2000.Jestli je to moc,nebo málo,neumím posoudit.Ale při opětovném vstoupení budeš muset zaplatit celý členský vklad,tedy 10 000.